Lanžhot doma nezaváhal, přetlačil i béčko Líšně

Důležité tři body jsou doma. Lanžhotčané zvládli domácí zápas proti čtvrté Líšni a stále zůstávají v letošní sezoně neporaženi. Na výhru 2:0 se ale objektivně docela nadřeli, o branky se postaral na konci první půle Marko Totka a definitivu výsledku stanovil až deset minut před koncem Richard Svoboda. Protože ale nezaváhalo ani béčko Zbrojovky, zůstává Sokol v tabulce divize D stále druhý s pětibodovým odstupem. Další utkání hraje Lanžhot doma již na Velký pátek 29. března, od 15 hodin hostí Na Šlajsi šestý Žďár nad Sázavou.

Fotogalerie

Další fotografie

"Jeden druhého podržíme a věřím, že se nám zase začne dařit," tvrdí obránce Peter Šenk

V devětadvaceti letech je krajní obránce Peter Šenk třetím nejstarším hráčem na divizní soupisce Sokola. Na Šlajsi už je jako doma,...

Víkendový program našich zápasů

Kdy a kde se o nadcházejícím víkendu představí naše mužstva.

deník.cz: Lanžhot se vrátil z Humpolce bez bodů. Dozadu vůbec nefungujeme, tvrdí Hílek

Krize pokračuje. Fotbalisté Lanžhota v nedělním zápase čtyřiadvacátého kola divize D padli 2:3 na hřišti desátého Humpolce. Na první...