Vstupenky
Fotbalový oddíl byl nucen přistoupit k velmi nepopulárnímu kroku, kterým je zvýšení cen vstupného pro sezonu 2023/24.

Jaké jsou důvody zvýšení? Vstupné na zápasy Sokol Lanžhot zůstávalo na stejné úrovni několik posledních let. Na stejnou cenovou úroveň, jako na naše zápasy Moravskoslezské divize, byly postupně navýšeny ceny vstupného velké části klubů v širším okolí hrajících i o několik tříd nižší soutěže. O neustále zvyšujících se nákladech snad ani nemá cenu se rozepisovat.
A proč je tak vysoká cena permanentky? Permanentní vstupenky Sokol Lanžhot nejsou klasickými permanentkami jako jinde, ale jde o jakousi „klubovou kartu“ (příště ji tak možná i nazveme), jejíž koupí přispíváte významně na naši činnost. Tyto jsou k zakoupení tradičně v prodejně Průmyslové zboží Jaroslav Tuček. Pro zajímavost, v loňské sezoně si tuto „permanentku“ zakoupilo 69 držitelů a všech si velmi vážíme.
Jsme přesto přesvědčeni, že sportovní úroveň jako důvod návštěvy u nás převáží, a toto navýšení cen nebude mít negativní dopad na stále nadstandartní návštěvnost našich zápasů.

výbor fotbalového oddílu

Aktuální články

Soustředění dorostu - doplněné foto

Fotografie ze soustředění našich dorostenců.

Ani posily z Kroměříže Brodu nepomohly. Čtvrtou zimní výhru Sokola v řadě trefil Balážik

V deštivém sobotním dopoledni nastoupili Lanžhotčané na uherskobrodské umělce proti domácímu týmu. Ten přezimuje na předposledním 17....

Lanžhot si v přípravě vyšlápl na třetiligové Blansko

Další skalp třetiligového soupeře si na své konto připsali fotbalisté Lanžhota. Již s uzdraveným kapitánem Mikúškem v sestavě si pro...