Příchody a odchody

ZMĚNY KÁDRU V SEZONĚ 2023/2024

podzim 2023

PŘÍCHODY
BURAC Erik
FK Hodonín
VČELKA Nikolas
SV Karlstetten/Neidling (AT)
SVOBODA Richard
FK Mutěnice
ODRÁŠKA Tomáš
FK Hodonín

ODCHODY
MALACKA Martin
MSK Břeclav
GAŇA Gabriel
SK Javorník Makov (SK)
ŽÚREK Dominik
přerušení činnosti










ZMĚNY KÁDRU V SEZONĚ 2022/2023

jaro 2023
PŘÍCHODY
KOPRNA Lukáš
ŠK Slovan Bratislava (SK)
JIRAVA Tomáš
FK Hodonín
TUČEK Lukáš
FK Valtice
GAŇA Gabriel
Slavoj Velké Pavlovice
KOLLÁR Timotej
Slavoj Velké Pavlovice
TOTKA Marko
MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK)

ODCHODY
KLIMEŠ Jakub
SV Zistersdorf (AT)
KOSORIN Jakub
SV Karlstetten/Neidling (AT)
MILOTA Samuel
FC - Žolík Malacky (SK)
BURAC Erik
FK Hodonín
KOSORIN Matej TJ Nafta Gbely (SK)
MIHÁL Norbert
TJ Nafta Gbely (SK)
KLEIBER Radim Moravan Lednice
BARTAL Tomáš
Sokol Tvrdonice





podzim 2022

PŘÍCHODY
BOGDALÍK Daniel FK Senica (SK)
RAVAS Tomáš
FK Senica (SK)
ŽÚREK Dominik
FC ŠTK 1914 Šamorín (SK)
Gaňa Gabriel MFK Skalica (SK)
CIPRYS Radoslav
ASV Hohenau (AT)
MALACKA Martin
FK Hodonín
MILOTA Samuel
FC Rohožník (SK)
KOSORIN Jakub
FK Hodonín
PAVLÍK Petr
FK Senica (SK)

ODCHODY
SABLER Roman UFC Pamhagen (AT)
MORÁVEK Tomáš
FC Rohožník (SK)
BALÁŽIK Titus Richard
TJ Slovan Dubovce (SK)
GAŇA Gabriel
Slavoj Velké Pavlovice
KOLLÁR Timotej
Slavoj Velké Pavlovice
UHER Lukáš
FK Valtice











ZMĚNY KÁDRU V SEZONĚ 2021/2022

jaro 2022

PŘÍCHODY
ŠENK Peter
Slovan Rosice
KOSORIN Matej
ASV Hohenau (AT)
BARTAL Tomáš
Nafta Gbely (SK)
TUČEK Lukáš
Sokol Týnec
BALÁŽIK Richard
SCU Schrattenberg (AT)
BURAC Erik Slavoj Velké Pavlovice

ODCHODY
HROMEK Jan
FK Baník Ratíškovice
PIŠI Roland
FC Pata (SK)
KONDRLÍK David
FC Deutschkreutz (AT)
TOTKA Marko
FK Senica (SK)
VČELKA Nikolas
SV Karlstetten Neidling (AT)
KRÁLOVIČ Timotej
FK Cérová (SK)
KOSORIN Jakub
FK Hodonín





podzim 2021

PŘÍCHODY
KONDRLÍK David
ASK - BSC Bruck/Leitha (AT)
KRČ Jakub
FC Spartak Trnava (SK)
MIHÁL Norbert
FK Hodonín
MUSTAFA Luan
1 FC Slovácko
MILOTA Tomáš
OFK Malženice (SK)
BALÁŽIK Peter Ľubomír
OFK Malženice (SK)
PIŠI Roland
ŠFK iClinik Sereď (SK)
HROMEK Jan
FK Baník Ratíškovice
MORÁVEK Tomáš
Sokol Tvrdonice
TOTKA Marko
FK Senica (SK)


ODCHODY
KREJČÍŘ Jakub
Tatran Bohunice
BÁRTA Vítězslav
FC Kuřim
CIPRYS Radoslav
ASV Hohenau (AT)
SIMANDL Pavel
Moravan Lednice
BARTAL Tomáš
TJ Nafta Gbely (SK)
BARTOŠ Jan
TJ Osvětimany












ZMĚNY KÁDRU V SEZONĚ 2020/2021

jaro 2021

PŘÍCHODY
CIPRYS Radoslav  
FC Spartak Trnava (SK)
SABLER Roman
ASV Ofenbinder Spratzern (AT)
OTRÍSAL Erik
FK Železiarne Podbrezová (SK)
POLÁCH Ondra
FK Hodonín

ODCHODY
DOBŠÍČEK Jakub
SC Hartl Haus Echsenbach (AT)
DOVHANYUK Pavel
1.SC Znojmo
WALLISCH Matěj
Moravan Lednice
BAKUS Samuel
FK Iskra Nováky (SK)
SVITOK Roman
FC Baník Prievidza (SK)










ZMĚNY KÁDRU V ZIMNÍ PŘESTÁVCE 2018/2019

odchody: Bartal Rudolf (FC Slovan Galanta, SK), Ciprys Radoslav (FC Spartak Trnava, SK), Čambal Lukáš (SC Frauenkirchen, AT), Šefčovič Teodor (TJ Družstevník Radimov, SK), Tóth Mário (SC Apetlon, AT), Vrábel Mário (Drösinger Sportclub, AT), Weiss David (FK Hodonín)
příchody: Dovhanyuk Pavel (MFK Vyškov), Lapin Stanislav (MSK Břeclav), Martinek Patrik (1. FC Znojmo), Minařík Adam (1. FC Viktorie Přerov), Simandl Pavel (MSK Břeclav), Včelka Nikolas (OFK Malženice, SK), Žáček Erik (SC Neusiedl, AT)













ZMĚNY KÁDRU V ZIMNÍ PŘESTÁVCE 2017/2018

příchody: Dobšíček Jakub (MSK Břeclav), Klimeš Jakub (FC Boskovice), Krejčíř Jakub (FC Dosta Bystrc), Šefčovič Teodor (FK TJ Kúty), Weiss David (FK Železiarne Podbrezová)
odchody: Měřínský Tomáš (SU Grabern)



Aktuální články

Program našich zápasů

Netradičně od čtvrtku do neděle jsou rozloženy zápasy našich mužstev.Zápas Moravskoslezské divize Sokol Lanžhot - AFC Humpolec je na...

Výsledkový souhrn všech našich mužstev

Jak si vedla o uplynulém víkendu naše mužstva..

Z Velké Bíteše se vrací Lanžhotčané s bodem. V divizi neprohráli už 11 měsíců

V nedělním souboji fotbalistů Velké Bíteše a Lanžhota si body týmy spravedlivě podělily. Po bezbrankové první půli se v 55. minutě...