AFC HumpolecSokol Lanžhot

3:2 (1:0)
Martin Daneš | | muži

Krize nekončí. Také v Humpolci jsme tahali za kratší konec provazu

Kouzlo neporazitelnosti z první dvou třetin sezony je pryč, nyní je bohužel vizitkou áčka Lanžhota čtvrtá porážka z posledních pěti zápasů. S prázdnou odjeli Lanžhotčané v neděli i z trávníku desátého Humpolce, ačkoliv herně nebyli horším týmem. Už po prvním poločase ale prohrávali na Vysočině 0:1, krátce po půli už dokonce 0:2, až poté korigoval skóre Peter Balážik. Domácí ale v 74. minutě šli ze své třetí šance znovu do dvoubrankového vedení, které ukrojil až v nastaveném čase hlavičkou opět Balážik. Lanžhot zůstává na druhé příčce tabulce divize D, ale už se musí dívat hlavně pod sebe. Před třetí rezervou Líšně má už jen čtyřbodový náskok, když tato zvítězila na hřišti čtvrté Vrchoviny. A právě tým z Nového Města na Moravě bude dalším soupeřem Sokolů, na Šlajsi jej hostí v neděli 12. května od 16:30 hodin.

AFC Humpolec:

Janota - Kameš, Luňáček, Šerý (K) (84. Maršík D.), Havel, Savi (84. Šmíd), Maršík J. (72. Zástěra), Pešek (78. Popovych), Pecha, Homola, Och

Sokol Lanžhot:

Riška - Šenk, Milota, Mikúšek (K) (50. Kollár), Pidruchnyi - Svoboda, Krč (7. Ciprys), Totka, Rampáček - Burac, Balážik

Branky: 38. Och, 48. Pešek, 74. Šerý - 50. Balážik Peter (asist. Svoboda), 92. Balážik Peter (asist. Ciprys)

Žluté karty: 54. Savi, 61. Och, 66. Havel, 71. Luňáček, 90. Janota - 15. Milota, 42. Burac

Rozhodčí: Půček Martin - Marek Daniel, Dorotík Jan