Začíná nám fotbalové jaro

Po tradičně dlouhé zimní pauze startují fotbalové soutěže také v nižších soutěžích. V úvodním jarním soutěžním kole přivítáme TJ Tatran Bohunice.
Všichni jste srdečně zváni na úvodní jarní utkání.

Neděle 19.3.2023
15:00 Sokol Lanžhot - Tatran Bohunice
rozhodčí Labaš Roman (Přerov) - Pospíšil Michal (Přerov), Matulík Radek (Přerov);. DFA Skřítecký Aleš (Vnorovy)

Pohled na tabulku ani trochu nenaznačuje, že se pro Bohunice jedná o nováčkovskou sezonu v Moravskoslezské divizi, utkává se totiž domácí sedmý tým s druhým. Podzimní část Tatranu totiž vyšla nad očekávání a dle jejich vyjádření i když před sezonou nevyhlašovali hlasitě útok na postup, ambice mají opravdu ty nejvyšší, a na první Start Brno ztrácí z druhého místa pouhé čtyři body! Proto jsou, možná trochu překvapivě, favoritem tohoto úvodního jarního zápasu právě hosté.
Hráčský kádr Tatranu doznal v zimní přestávce pouze minimálních změn a tak největší změnou je výměna na postu hlavního trenéra.

Soupiska Tatranu Bohunice:
brankáři: Dominik Kunický, Robert Dang
obránci: Filip Kotoun, Marek Král, Daniel Řeřucha, Tomáš Zeman, Adam Krejčí
záložníci: David Petřík, Ivan Lacko, Jakub Krejčíř, David Bednář, Radim Ševčík, Patrik Martínek, Dominik Šmerda, Adam Rolínek a Samuel Kopáč, Dominik Šmerda (návrat z hostování), Tomáš Koreň
útočníci: Nikolas Burčík, Martin Pavlíček

Příchody - Dominik Šmerda - návrat z Bystřice n. Pernštejnem, Tomáš Koreň - Banská Bystrica (Slovensko)
Odchody - nikdo

Realizační tým: trenér -  Luboš Kučerňák, asistent trenéra - František Schneider, vedoucí družstva - Vlastimil Caska, masér - Jan Březina, kustod - Bedřich Zemánek

Vedení klubu: předseda FO - Lubomír Němec, sekretář FO - Jiří Gavenda

Také na podzim, se jednalo o úvodní utkání soutěže a v Brně jsme na domácí nestačili, když utkání rozhodl krátce před koncem zápasu Král.
Poslední vzájemný zápas:
7.8.2022 Tatran Bohunice - Sokol Lanžhot   1 : 0 (0:0)
branka: 85. Král
žluté karty: 65. Burčík, 67. Kokorský, 78. Krejčí - 64. Balážik, 93. Šenk
Tatran Bohunice: Kunický - Krejčí, Král (K), Fila (90. Kotoun), Rolinek (59. Petřík), Řeřucha, Burčík (93. Kopáč), Pavlíček, Martínek (59. Kokorský), Bednář, Lacko
Sokol Lanžhot: Žúrek - Pidruchnyi, Milota S., Milota T., Šenk - Krč, Balážik, Mikúšek (K), Ciprys (72. Kosorín M.) - Kosorín J., Burac