Diskusní forum

pětplusjedna = (ochrana proti SPAMu)
Tereza | Lanžhot
Chtěla bych se zeptat jestli už je jisté v kolik hodin se bude hrát 2.3.2024 s Brnem?
Paca | LA
Chtěl bych touto formou nejen poblahopřát, ale i poděkovat klukům / a celému realizačnímu týmu/ za skvělý výkon, který, bohužel, nebyl korunován vítězstvím nad Zlínem. Opravdu nebylo poznat, že soupeř hraje 1. ligu. Ten, kdo čekal jen "beton" a nákopy, musel být zklamán :-) Hrála se vyrovnaná partie s hlavou nahoře. Rovněž organizace proběhla, jak je už v Lanžhotě zvykem, na velkou jedničku. Ještě jednou díky a budu se těšit na další podobné zápasy.
Sokol Lanžhot | Lanžhot
Milane děkujeme a těšíme se na vzájemné kvalitní zápasy
Milan | Nové Město a Moravě
Dobrý den, věděl jsem, že v Lanzhote se vždy hrál dobrý fotbal. Fotbalové stránky, jsou nejlepší co jsem prošel. Těším se na premiéru, naše SFK Vrchovina, pokud si pamatuji s Lanzhotem nikdy nehrala. My jsme po sestupu zMSFL a to je vždy složité, začínáme derby se ZR, jejich odmítnutí postupu byla chyba. Ať se daří.
Paca | Lanžhot
Až ti bude Jirko 100, tak ti klub poděkuje, neboj.
Jiří Bartoš | Lanžhot
Ty zřejmě nebudeš taká legenda
Jiří Sedláček | Lanžhot
Taky bych chtěl poděkovat klubu že mi umožnil hrát za tento klub 38 sezón a když jsem letos oslavil 50 tak si ani ne vzpomněli. Fakt diky ????????????
Paca | Lanžhot
Není zač. Ono v dnešní době sehnat někoho, kdo jde a "mákne" a neptá se co za to, je čím dál vzácnější. Ale obě hřiště v LA jsou důkazem, že tady to ještě jde.
Fotbal Lanžhot
Pavle děkujeme
Paca | Lanžhot
Nevím, jestli to bude někdo číst, poslední příspěvek je hodně fousatý, ale chtěl bych poděkovat všem, kdo podal pomocnou ruku při organizaci 100tého výročí lanžhotské kopané a věřím, že další stovka bude neméně úspěšná.
Pavel | Břeclav
Všem kolem lanžhotského fotbalu všechno nejlepší do nového roku a hlavně pokračování v úspěšně nastolené cestě i v dalším roku
borik | Breclav
Kdyz uz tocite to video, tak si to alespon zkontrolujte. Katastrofa.
jan fikar | Ostrava
Nereagujte na toho cypa. To vypadá, že to psal nějaký policejní konfident. Už jak napsal Baník pyčo s tvrdým y, svědčí o to, že je to provokatér. Těším se na středu. S pozdravem King Baník.
banikhooligans | Ostrava
těšte se na pořádnýýý bordééél, bude to lítat.. baník pyčo!!!
Josef Říha | Lanžhot
Také udělám výjimku a zareaguju jednou na anonymní příspěvek. Jako zástupce vedení klubu si velmi vážím každého, kdo chce v dnešní době cokoli dělat po skončení v zaměstnání, v rámci svého volného času a na úkor svých rodin pro fotbal v Lanžhotě. U trenérů mládeže to potom platí dvojnásobně, protože právě jejich přístup, obětavost a cit k dětem rozhodne, jací z jejich svěřenců vyrostou v budoucnu sportovci, ale také lidé, přičemž na výsledek si budou muset nějakou dobu počkat. Právě proto bude vedení stát za trenérem Didovem, i dalšími, protože u nich nebyl, není a nebude na prvním místě aktuální výsledek, ale právě způsob, jakým se k němu přišlo. A v tomto směru odvedli v posledních letech obrovský kus práce, za které jim naopak patří poděkování. Pokud by s tímto měl kdokoli problém a chtěl by si o tom popovídat, může se domluvit přímo se mnou na tel. 608715421. Josef Říha
Zobrazeno 1–15 z celkem 47

Aktuální články

deník.cz: Oslabený Lanžhot porazil Polnou. Balážik rozšířil početnou marodku

Narůstající marodka. Fotbalisté Lanžhota proti Polné postrádali trojici zraněných hráčů základní sestavy a vykartovaného Erika Burace....

Proti Polné rozhodl oslabený Lanžhot už v prvním poločase

Fotbalisté Lanžhota doma proti osmé Polné doma nezaváhali. V neděli odpoledne nastoupili na soupeře od prvních minut a hned první střelou...

Víkendový program našich zápasů

Kdy a kde hrají nadcházející vikend naše mužstva?