Mazánek - Turek (K), Dejl, Pabousek (82. Víšek), Pavlas (90. Pavlík), , Coufal (62. Šilhart), Cakl, Pavlík (46. Hloušek), Dočkal, Vrzal, Novák

Žúrek - Mikúšek (K), Milota S. (46. Mihál), Milota T.,- Šenk (46. Kleiber), Pidruchnyi - Krč, Balážik, Bogdalík (46. Malacka) - Kosorín M., Burac

Branky: 18. Coufal Jakub (pk), 45. Pavlas Jakub - 61. Krč Jakub, 78. Burac Erik

Žluté karty: 73. Adamec, 76. Hloušek, 84. Novák, 89. Dejl, 90+1 Mazánek - 71. Balážik, 76. Mikúšek, 88. Burac

Rozhodčí: Svoboda Ladislav - Fabeš Roman, Krondráf Jan; DFA Svoboda jan

Stadion: Havlíčkův Brod

Komentář

záznam zápasu:

Ohlasy

Jaroslav Hílek (trenér Lanžhota): „Vzhledem k vývoji utkání můžeme být s bodem spokojení, i když na konci jsme mohli stejně tak utkání úplně otočit, jako klidně prohrát. I když jsme do Havlíčkova Brodu původně jeli samozřejmě vyhrát, v prvním poločase jsme nenašli recept na jednoduché nakopávané balony domácích, z čehož vyplynula penalta a následně druhý gól do šatny. Byli jsme pozdě nebo nedůrazní v osobních soubojích. Nemohli jsme se ani pořádně dostat do tempa, kolem hřiště je tam tartanový ovál a každý míč v zámezí znamenal zdržení 30-40 sekund, než se dostal znovu do hry. To jsem nikde nezažil a domácím takové zdržování hrálo do karet. S kolegou Velickým jsme přemýšleli horem dolem, co se zápasem udělat, jak to nakopnout. Nakonec jsme se rozhodli už o půli k trojímu střídání a změně rozestavení. Klukům musím poděkovat za to, že dokázali utkání alespoň vyrovnat a měli jsme ve druhé půli zase více ze hry.“