Archiv

Program zápasů našich mužstev

Kdy a kde hrají o nadcházejícím víkendu naše mužstva.

deník.cz: Lanžhot nezvládl klíčovou bitvu. Zbrojovce trefil výhru Polák v 91. minutě

Klíčový zápas. Fotbalisté Lanžhota v případě úspěchu mohli dotáhnout vedoucí rezervu Zbrojovky na rozdíl tří bodů, šlágr jedenadvacátého kola divize D však díky brance sedmnáctiletého Daniela Poláka z 91. minuty zvládli Brňané, kteří vyhráli 1:0. „Myslím, že je rozhodnuto. Zbrojovka jednoznačně vyhraje naši soutěž,“ řekl lanžhotský kouč Jaroslav Hílek.

Kompletní přehled všech našich výsledků.

Obrovská smůla. Zápas jara rozhodl gól v poslední minutě

Nemůže to mrzet více. Zápas druhého Lanžhota s první Zbrojovkou Brno „B“ rozhodla jediná branka, která navíc padla až v poslední minutě. Bohužel do lanžhotské brány. Taktická bitva přinesla trochu vzrušení v první půli, kdy měly oba týmy před téměř osmi stovkami diváků po jedné velké šanci. Vyrovnaný zápas se ale začal lámat až v samém závěru, kdy se Sokol snažil zvrátit zápas na svou stranu a musel riskovat, pokud chtěl smazat šestibodovou ztrátu Zbrojovky. Brňané několikrát zahrozili do otevřené obrany Lanžhota, také domácí spálili jednu stoprocentní šanci. Hned chvíli nato pak střídající Polák vsítil vítěznou branku Zbrojovky. Lanžhot i přes druhou porážku v řadě drží se sedmibodovým náskokem druhé místo divize D. V sobotu 20. dubna odpoledne zajíždí Lanžhot na trávník poslední Staré Říše.

Program zápasů našich mužstev (DOPLNĚNA POZVÁNKA)

Kdy a kde hrají o víkendu naše mužstva?

Deník.cz: Příjemný šok. Fotbalisté Velkého Meziříčí vydolovali velice nečekané tři body

Premiérovou porážku této divizní sezony připravili o postup bojujícímu týmu Lanžhotu v neděli před vlastními fandy fotbalisté Velkého Meziříčí.

Výsledky zápasů všech našich mužstev

Přehled výsledků všech našich mužstev v uplynulém víkendu.

Téměř rok a půl dlouhou vítěznou sérii áčka Lanžhota ukončil VelMez

Dlouhých 526 dnů, 32 divizních zápasů v řadě. Tak dlouho nepoznali fotbalisté Lanžhota v soutěži hořkost porážky. Každá série má ale svůj konec. Na trávníku dvanáctého Velkého Meziříčí naplňovali hosté z Podluží roli favorita jen v první půli, na jejímž konci otevřel skóre Krč. Domácí ovšem zabrali a ve druhé půli dvěma brankami skóre zápasu otočili. Hílkovi svěřenci už v závěrečné čtvrthodině na defenzivu domácího celku recept nenašli, a tak si tým z Vysočiny připsal po vítězství 2:1 cenný skalp favorizovaného soupeře. Sokol se musí z prohry rychle oklepat, už v neděli 14. dubna jej čeká "zápas jara" proti vedoucímu týmu tabulky, rezervě Zbrojovky Brno. Výkop je v 15:30 hodin.

Kdy a kde hrají následující víkend naše mužstva.

Výsledky našich mužstev

Áčko na Velký pátek zvládlo těžký zápas se Žďárem nad Sázavou.
Béčko na soupeře čekalo marně, hosté se k zápasu nedostavili.
Dorost sehrál první jarní kolo v Hustopečích bez branek.
Vítězně zahájili jaro starší žáci v Kobylí, mladší žáci dohrávají úvodní jarní kolo ve středu.

„Rozumíme si na hřišti i mimo něj. V tom je naše síla,“ tvrdí kapitán Mikúšek

Do Lanžhota přišel Peter Mikúšek v roce 2017 coby devatenáctiletý fotbalista, od té doby je základním stavebním kamenem defenzivy Sokola. Poté, co Jaroslav Hílek ukončil v roce 2021 hráčskou kariéru a zamířil jako trenér na střídačku, přebral po něm senický odchovanec kapitánskou pásku. Tu odloží vůdce lanžhotské kabiny maximálně v přípravných utkáních. Dá se říct, že letos hraje lanžhotská "devatenáctka" v životní formě, v této sezoně už stihl ze svého stoperského postu zařídit pět branek Sokola, nejvíce v průběhu jeho lanžhotského působení.

deník.cz: Lanžhot otočil duel se Žďárem. Hosté přijeli pozdě, výkop byl odložený

Nečekaná komplikace. Páteční předehrávka devatenáctého kola divize D mezi Lanžhotem a Žďárem nad Sázavou začala s téměř půlhodinovým zpožděním. Hosté, které na cestě z Vysočiny zdržela komplikace na dálnici, nakonec přišli o jednogólové vedení a na Břeclavsku padli 1:2. „Lanžhot má hráče, kteří úroveň divize převyšují, to bylo vidět. Domácí zaslouženě vyhráli,“ řekl kouč Žďáru Václav Pohanka pro klubový web.

Čtvrtá jarní výhra Sokola se v silném větru nerodila lehce

Velikonoční předehrávku 19. kola divize D fotbalisté Lanžhota zvládli. Na Šlajsi sice od 15. minuty se Žďárem nad Sázavou prohrávali, proti nepříjemnému soupeři nicméně dokázali díky trpělivosti a trvalému tlaku skóre otočit. Nejprve za pomoci teče obránce vyrovnal svou čtvrtou brankou v sezoně kapitán Mikúšek a ve 33. minutě vstřelil vítěznou branku Svoboda. Pro něj to byl už sedmý letošní příspěvek. Ve druhé půli už více než 400 diváků v silném větru prakticky žádnou tutovku neviděli, sledovat tak mohli pět minut před koncem zápasu jen vzájemné vyloučení Šenka s Krajčem. Po výhře 2:1 se Lanžhot minimálně do neděle dotáhl na dva body na vedoucí béčko Zbrojovky Brno. V příštím kole na Lanžhotské čeká další soupeř z Vysočiny. Tentokrát pojedou v neděli 7. dubna na trávník třináctého Velkého Meziříčí. Výkop je již v 10:15 hodin.

Program zápasů našich mužstev (DOPLNĚNO)

Od pátku až do středy jsou tentokrát přes sváteční velikonoční víkend rozloženy zápasy našich mužstev.

Na Velký pátek se druhém domácím zápase po sobě představí Áčko, které se utká se Žďárem nad Sázavou.
V neděli dopoledne se B mužstvo bude snažit napravit úvodní zakolísání. Odpoledne zahájí své soutěže také starší žáci a dorost, kteří cestují do Kobylí, respektive Hustopečí.
Ve středu pak dohrávkou úvodního kola v Šitbořicích vstoupí do jarních bojů mladší žáci.

deník.cz: Lanžhot potvrdil jarní formu. Výhru nad Líšní trefili Totka se Svobodou

Fotbalisté Lanžhota potvrdili výbornou formu z úvodu jarní části. V nedělním duelu osmnáctého kola divize D doma porazili brankami Marka Totky a Richardy Svobody rezervou Líšně 2:0. „Z psychologického hlediska to bylo velmi obtížné utkání. Věděli jsme, že musíme vyhrát, protože béčko Zbrojovky také zvítězilo,“ řekl lanžhotský kouč Jaroslav Hílek pro klubový web.

Zobrazeno 1–15 z celkem 1293

Klíčový zápas. Fotbalisté Lanžhota v případě úspěchu mohli dotáhnout vedoucí rezervu Zbrojovky na rozdíl tří bodů, šlágr...