Lanžhot začne s lehkým tréninkem. Už bez Otrísala

30.11.2020 | Josef Říha

Už bez Erika Otrísala se budou fotbalisté Sokola Lanžhot připravovat na jarní část fotbalové sezony. Slovenský stoper míří do druholigové Líšně.

V současné době se lanžhotští fotbalisté připravují individuálně. Brzy už to budou dva měsíce, co se hráči týmu nesešli na společném tréninku. Vzhledem k plánovanému zmírnění vládních restrikcí by se ale mohli už začátkem prosince znovu potkat na hřišti. „Počítáme s tím, že bychom mohli trénovat tak jednou až dvakrát týdně. Bude to ale spíš proto, aby se kluci trochu proběhli, nechceme to nijak hrotit. Myslím, že když začneme plnohodnotnou zimní přípravu 6. ledna, tak bude moře času na to, aby se tým kvalitně připravil na jaro,“ uvedl manažer týmu Jiří Bartoš.
U obnovení tréninkového procesu už každopádně nebude slovenský stoper Erik Otrísal, jehož si vyhlédl bývalý kouč Sokola Milan Valachovič, který nyní vede druholigovou Líšeň. „Erik už nastoupil za Líšeň v přípravném duelu s Baníkem Ostrava a s vedením klubu už jsme na jeho přestupu dohodnuti. Není to žádné překvapení. Otrísal hrával ve slovenské Senici první ligu a k nám šel s tím, že má ještě ambice najít si angažmá ve vyšší soutěži. Nejprve se mu do divize moc nechtělo, ale nakonec byl dost překvapený tím, jak máme kvalitní tým i tréninky. A jeho přestup do druhé ligy je i pro náš klub dobrou reklamou,“ poznamenal Bartoš.

Zdroj: Antonín Zabloudil, breclavskydenik.cz

V MOLCupu do Hodonína

Letošní MOL Cup byl rozlosován a nás v předkole čeká cesta na půdu největšího favorita naší soutěže - FK Hodonín.

Příprava na novou sezonu začíná 14.6.!

Po dlouhatánské pauze se dočkáme v Lanžhotě konečně fotbalového zápasu. Příští pondělí začíná příprava na nový fotbalový...

Jedenáct zásad pro sehrání přátelských zápasů

Jedenáct zásad pro sehrání přátelských utkání ve všech věkových kategoriích:

Novým předsedou VV FAČR se stal Petr Fousek

Hlad po gólech. Břeclavští fotbalisté nasázeli Valticím jedenáctku

Proběhl další výběr do RFA JmK – letos pro ročníky 2008

Hodonín musí na postup opět zapomenout. Je to frustrující, přiznává Švantner

Zase nedohráno. VV FAČR ukončil soutěžní ročník 2020/21

ANKETA: Kde se hraje nejlépe? Někde je louka a jinde zase skvělá atmosféra

Trénování po dvojicích? Dobré akorát pro tenisty, říká kouč Šťourač

Muži A | Neděle 20.06.2021, 11:00