Boris Didov | | mládež

Ohlédnutí za uplynulou sezónou starší přípravky - U11

Sezóna skončila a prázdniny před námi

Další sezóna je za námi, před námi celé prázdniny a úplně to poslední co jsme s děckama zažili, bylo tradiční soustředění v Němčičkách, což se jako soustředění ani nemůže nazývat. Je to spíše takové prodloužení prázdnin, relax a regenerace v bazéně, procházky, tenis, pinec, nohejbal, a taky fotbálek. Zkrátka takové krásné společné zakončení jarní části.

Celá sezóna probíhala vcelku normálně, střídali jsme výborná utkání se slabšími, ale těch nebylo mnoho, spíše málo. Po celou sezónu jsme hráli s mladšími ročníky a někdy s námi hráli i ročníky 2012, které jsou dorazové. Naopak, proti nám hráli i ročníky 2011, které už do této kategorie nepatří, což je odpovědnost a svědomí trenérů soupeře. Je těžké se dohadovat a požadovat dodržování pravidel od ostatních. Zvlášť, když tyto pravidla neznají.
Několikrát se stalo, že jsme prohráli po výborném výkonu, ale pokud se někdo zeptá na výsledek, hovoří pak jednoznačně. V těchto kategoriích jde o rozvoj individuální herní činnosti jednotlivce a na výsledek se nehledí, i když potěší a sami kluci to sledují. To je přirozený a normální jev. Každý chce vyhrát a soutěživost k tomu patří. Naším cílem je odvaha 1:1, střelba, získat si míč po ztrátě, zpracování míče, správný pohyb k míči celého mužstva, hra s brankářem, reakce po ztrátě a zisku míče a okamžité přepnutí, samostatnost v rozhodování. Samozřejmě je to jen malý výčet toho, co chceme po klucích. To vše v herních podmínkách. Mimo fotbalové činnosti to jsou třeba samostatnost, předávání rolí, odpovědnost za sebe sama a tým.

Touto sezónou jsme se rozloučili s ročníky 2012. Hráčů tohoto ročníku je velmi málo, a to jen Laura Bačová, Šimon Uher, Matúš Vaverka a Simon Chauvin. Tito hráči už skoro celou sezónu hráli za mladší žáky a se starší přípravkou chodili velmi málo. I z toho mála jsme přišli o Simona, který dal přednost jiným aktivitám. Laura jako holka může ještě rok pomáhat starší přípravce, ale z důvodu chybějícího brankáře u mladších žáků již bude působit v této kategorii a s mladší kategorií bude chodit opravdu sporadicky. Proto přejeme Lauře , Šimonovi a Matúšovi hodně štěstí v mladších žácích a dělají nejen trenérům, ale i fanouškům radost.

Hráči:
Laura Bačová, Šimon Uher, Simon Chauvin, Martin Ciprys, Matěj Didov, Vojtěch Straka, Vít Bartoš, Tibor Hallang, Lukáš Uher st., Michal Uher, DangKhoiNguyen, Lukáš Uher ml., Matúš Vaverka, Patrik Jakubec, Vojtěch Hodonský, Adam Darmovzal

Trenéři:
Boris Didov, Peter Jakubec st.

Pěkné prázdniny, sportu zdar a fotbalu zvláště!

Program našich zápasů

Kdy a kde se představí naše mužstva.

Výsledkový servis našich mužstev

Přehled všech našich výsledků.

deník.cz: Lanžhot nečekaně padl s Bíteší. Nejslabší výkon, nešetřil Hílek své svěřence

Po dlouhé sérii bez prohry zažívají fotbalisté Lanžhota nepříjemné období. Z posledních čtyř zápasů vytěžili jen tři body a...