Hlohovec - mladší přípravka 3:11

29.10.2016 | Boris Didov

Dnes jsme odehráli své poslední podzimní utkání. Ač jsme měli veliké problémy s poskládání sestavy, všem kteří přijeli a odehráli toto utkání musím poděkovat. Museli jsme vzít i nejmenšího kloučka Denise Baču z mini dětí. I když byl nejmenší z našeho mužstva, předváděl hru za kterou se nemusel stydět. Také na něj byli patřičně hrdí jeho rodiče, kteří ho spolu s ostatními rodiči vydatně povzbuzovali. Hádáte správně, je to syn našeho Šéftrenéra Bače, od kterého malý Denis sbírá bohaté zkušenosti. Chybělo jen málo, okořenit svůj výkon gólem.

9. kolo | Sobota 29.10.2016, 10:00 | Sokol Hlohovec

Sokol Hlohovec - Sokol Lanžhot

branky: Didov Ondřej 6x, Trubač Kryštof 4x, Kaňa Vladan

Sokol Hlohovec:

Sokol Lanžhot: Brankář: Uher Lukáš Sestava: Didov Ondřej, Kaňa Vladan, Trubač Kryštof, Brbúch Matyáš, Uher Adam, Bača Denis

Jinak kluky musím pochválit, hráli jsme na těžkém terénu. Navíc kluci hráli s balonem č. 4, což sem se nestačil divit, když jsem viděl soupeře a jejich výšku. Všichni měli balon až ke kolenům. Ondra s Kryštofem nám tvořili hru a jakmile oba vstrělili po 3 gólech, nabádal jsem je, ne zakázal jsem jim, aby stříleli a jen rozdělovali balony pro ostatní. Zajímavé bylo, že po této instrukci, ostatní kluci si začali nahrávat taky. Vidím veliké zlepšení u Adama, Vladana rodiče děkuji, mam vždy dopletený jazyk. Matyáš se nebojí hrát a nejde na něm vidět, že je nejmladší z mladší přípravky. Trochu nám chybí důraz jak před brankou, tak v soubojích. Na tom musíme zapracovat. Také na postavení hráčů, jakmile jsem jim přehodil jejich obvyklá místa, nevěděli kde mají stát. Ale to se zlepší.

Máme před sebou zimní část, a ta se bude odehrávat už jen v tělocvičně a hale, pokud bude krásně, dáme školní hřiště. Na chybách zapracujeme a do turnaje budeme připraveni. Chce to jen chodit na tréninky a poprosit taťku, bráchu, dědu nebo strýce, ať si s klukama kopou, to je pak vidět.

Sportu zdar, fotbalu zvlášť.

Škoda prvních třech kol, mrzí Kondrlíka z Lanžhota

Po Nikolasovi Včelkovi  se stal v hlasování fotbalového potrálu Fotbalunas.cz hráčem kola také David. GRATULUJEME!

Program hodovních zápasů

Úvodní hodovní zápasy sehrají obě přípravky už ve čtvrtek v Rakvicích.Mladší žáci mají volný los.V sobotu dopoledne se ve stejný...

Výsledky - jak si vedla naše mužstva

Jak si vedla naše mužstva ve víkendových zápasech.

Oslabený Lanžhot přivezl z posledního Ždírce "povinné" vítězství

Potřebovali jsme to zlomit výhrou, říká lanžhotský Včelka

Zápasový program

Fotbalový kemp 2021