Michal Bača | | mládež

Hodnocení mladších žáků

Vážení příznivci MLADŠÍCH ŽÁKŮ. Před čtrnáct dny jsme zakončili fotbalovou sezónu. Sezónu v krajské soutěži.
Sezónu, troufneme si říct, že z pohledu mladších žáků, co se týče zisku bodů a umístění, úspěšnou. Ano, musíme říct, že jarní část nebyla tak dobrá jako podzimní, co se týče předvedené hry a hlavně ziskem bodů (na jaře jsme získali 13 bodů a na podzim jich bylo 21), ale bohužel doplácíme na velmi úzký kádr. Před jarní částí odešel brankář Matěj Šesták do Lednice, Adam Blažej dal přednost tenisu a Lukáš Trčka skončil. V některých zápasech nás trápila nemoc nebo zranění, ale s tím se musí bohužel počítat. Ve starších žácích bylo taky spoustu kluků zraněných nebo nemocných a tím pádem Denis, Robin a Adam (a někdy i Davča Pavelka a Jindra) chodili vypomáhat starším a kolikrát jim už nezbývalo mnoho sil na zápas za mladší. Za což jim patří velká pochvala a dík. Ale i přesto jsme soutěž zakončili uprostřed tabulky na hezkém 8. místě se ziskem 34 bodů a skóre 57:87. Nejlepšími střelci se stali Denča s 16 vstřelenými góly, 14 branek přidal Robča a 11 branek dal Davča.

V utkáních nastupovali: Maty Šesták (na jaře v Lednici), Laurinka Bačová, Marťa Balga, Jindra Jelínek, Áďa Svačina, Maty Kubát, Davča Darmovzal, Áďa Blažej (na jaře skončil), Robča Moravec, Víťa Bartoš, Šíma Uher, Kikin Řezníček, Luky Trčka (na jaře skončil), Simča Chauvin, Denča Bača, Davča Pavelka a Maty Didov. Všem moc a moc děkujeme a všichni zaslouží OBROVSKOU pochvalu za přístup nejen v zápasech, ale i na trénincích. Jde vidět, že většina hráčů fotbalem žije a baví je. Klukům, kteří odešli nebo skončili přejeme hodně štěstí a třeba se někdy opět sejdeme pohromadě v jednom týmu. Denčovi, Robčovi, Áďovi a Davčovi přejeme mnoho nejen fotbalových úspěchů ve starších žácích.
Závěrem patří VELKÉ poděkování i Vám rodičům za to jak své děti podporujete, Vám fanouškům za stálou přízeň, Vám ostatním trenérům a funkcionářům za pomoc a podporu. Zkrátka Všem, kterým není lanžhotský fotbal lhostejný. DĚKUJEME
Trenéři Mirek a Michal

P.S.: omlouvám se, že jsem byl v některých zápasech moc emotivní, ale já už jiný nebudu a se všemi hráči na hřišti žiju a prožívám zápas s nimi

Program našich zápasů

Kdy a kde se představí naše mužstva.

Výsledkový servis našich mužstev

Přehled všech našich výsledků.

deník.cz: Lanžhot nečekaně padl s Bíteší. Nejslabší výkon, nešetřil Hílek své svěřence

Po dlouhé sérii bez prohry zažívají fotbalisté Lanžhota nepříjemné období. Z posledních čtyř zápasů vytěžili jen tři body a...