22. kolo, sobota 20.04.2024, 16:00

FSC Stará ŘíšeSokol Lanžhot

Martin Daneš | | muži

Z trávníku poslední Staré Říše se vracíme se třemi body

Jak se po dvou porážkách vrátit zpět na vítěznou vlnu? Program fotbalistům Lanžhota postavil do cesty papírově nejslabšího soupeře, fotbalisty Staré Říše, kteří uzavírají tabulku divize D. V upršené sobotě si Sokol zajistil vítězství už po 25 minutách hry, kdy se na Vysočině nejprve hned zkraje zápasu po přihrávce za obranu trefil Totka, a za dvacet minut se krásnou střelou z 20 metrů do šibenice prezentoval Balážik. Dvoubrankové vedení už si Lanžhot pohlídal až do konce a potvrdil roli favorita. V tabulce zůstává druhý za rezervou Zbrojovky, která ale nečekaně prohrála, nicméně stále je se šestibodovým náskokem na čele. Lanžhot má pak v tabulce sedmibodový náskok na třetí Vrchovinu. V dalším kole Lanžhotské čeká v neděli 28. 4. od 16 hodin domácí souboj se šestou Velkou Bíteší.

FSC Stará Říše:

Dutka - Borzenko (46. Weiderlechner), Chramosta, Kryštůfek, Tupík O. (83. Nechvátal), Kvych, Drovalov, Pokorný (K) (46. Tupík D.), Pospíchal (46. Zarovnii), Trojan (77. Novotný)

Riška - Pidruchnyi, Milota, Mikúšek (K), Svoboda (51. Rampáček) - Ciprys, Totka, Krč, Balážik, Burac (88. Kaňa) - Pazderak (73. Kollár)

Branky: 5. Totka Marko, 24. Balážik Peter

Žluté karty: 81. Krč

Rozhodčí: Sivera Jan - Rygl Luboš, Haminger Milan

Záznam zápasuhttps://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Fotbal/Soutez-Divize-D/Pohlavi-Muzi/Sezona-2023-2024/232451-FSC-Stara-Rise-o.s.-TJ-Sokol-Lanzhot.htm

Stadion: Stará Říše

Záznam:

Jaroslav Hílek (trenér): „Zápas se hrál za nepříznivého počasí, foukalo, pršelo, padal snad i déšť se sněhem, takže diváků na zápase moc nebylo. Ale to počasí zápas nijak extra neovlivnilo. Měli jsme v hlavách hlavní motiv, že musíme zápas zvládnout za tři body. Když to řeknu na rovinu, bylo nám jedno, jakým způsobem. Potřebovali jsme prostě zpět nahodit řemen a rozjet se. První půl hodina byla z naší strany skvělá, ten výkonnostní rozdíl tam byl velký a mohli jsme dát soupeři i víc branek. Druhá půle už byla z naší strany o dost slabší, tam moc nebylo, co bych hodnotil. Zase tam bylo dost podprůměrných nebo nevyrovnaných výkonů. Hlavně ofenzivním hráčům se v posledních utkáních moc nedaří, góly nám dávají hlavně záložníci. Ale to je výsledkem hry celého mužstva.“

5 Milota Tomáš O 90 0 0 0
7 Krč Jakub Z 90 0 1 0
8 Rampáček Andrej Z 40 0 0 0
9 Pazderak Jakub U 72 0 0 0
11 Pidruchnyi Artur O 90 0 0 0
14 Svoboda Richard Z 50 0 0 0
15 Kollár Timotej Z 18 0 0 0
16 Totka Marko Z 90 1 0 0
17 Burac Erik U 87 0 0 0
18 Balážik Peter Z 90 1 0 0
19 Mikúšek Peter O 90 0 0 0
20 Ciprys Radoslav Z 90 0 0 0
25 Kaňa Andrej Z 3 0 0 0

Program našich zápasů

Kdy a kde se představí naše mužstva.

Výsledkový servis našich mužstev

Přehled všech našich výsledků.

deník.cz: Lanžhot nečekaně padl s Bíteší. Nejslabší výkon, nešetřil Hílek své svěřence

Po dlouhé sérii bez prohry zažívají fotbalisté Lanžhota nepříjemné období. Z posledních čtyř zápasů vytěžili jen tři body a...