Halový turnaj Lanžhot - MINI přípravka

13.01.2019 | Michal Bača

Halový turnaj MINI přípravky - Lanžhot 12. 1. 2019

Ještě jednou chválíme všechny naše malé fotbalisty (samozřejmě i fotbalistky) za včerejší turnaj, který byl určen pro ročníky 2012 a mladší (i když si nejsem jistý, jestli někteří soupeři nebyli starší. Ale nechci nikomu křivdit, to si musí každý trenér sáhnout do svědomí. A nebo u nás jsou děti málo živené a nějak nám nerostou)Turnaj se hrál za účasti týmů z Moravské Nové Vsi, Velkých Bílovic, Mikulova, Kútů a domácího Lanžhota. Hráli jsme systémem každý s každým. Utkání trvalo 16 minut. Turnaj se hrál bez umístění, skóre se nepočítalo. Hlavním cílem byla předvedená hra a vítězem bylo každé družstvo. K jednotlivým zápasům není potřeba se sáhodlouze vyjadřovat. Na turnaji byl chvilkama k vidění krásný kombinační fotbal, plný přihrávek a nechyběla ani potřebná bojovnost, důraz a nasazení všech zúčastněných hráčů.
Závěrem nesmí chybět poděkování všem, kteří nám pomohli turnaj zorganizovat a poděkovat i rodičům za podporu a povzbuzování. DĚKUJEME.

Trenéři fotbalových přípravek TJ Sokol Lanžhot. M.+M.+B.+K.+R.

Škoda prvních třech kol, mrzí Kondrlíka z Lanžhota

Po Nikolasovi Včelkovi  se stal v hlasování fotbalového potrálu Fotbalunas.cz hráčem kola také David. GRATULUJEME!

Program hodovních zápasů

Úvodní hodovní zápasy sehrají obě přípravky už ve čtvrtek v Rakvicích.Mladší žáci mají volný los.V sobotu dopoledne se ve stejný...

Výsledky - jak si vedla naše mužstva

Jak si vedla naše mužstva ve víkendových zápasech.

Oslabený Lanžhot přivezl z posledního Ždírce "povinné" vítězství

Potřebovali jsme to zlomit výhrou, říká lanžhotský Včelka

Zápasový program

Fotbalový kemp 2021