Halový turnaj Brno - ročníky 2008

25.11.2018 | Boris Didov

Halový turnaj Brno - ročníky 2008

V neděli dopoledne se ročníky 2008 poprvé v této zimní sezóně zúčastnili halového turnaje. Hrálo se systémem každý s každým, kde naši soupeři byli kromě Hodonína, městské části Brna a jeden tým holek SK Líšeň. Celková bilance z turnaje je 1 výhra - právě s týme holek z Líšně, 1 nešťastná remíza po dobrém výkonu, 1 prohra po velmi dobrém výkonu, právě s Hodonínem, a další 2 prohry po špatných výkonech. Možná se na nás podepsala naše sestava, když jsme poprvé nastoupili kompletní a kluci nevěděli, možná i já, kdo kde a jak hrát. Máme hodně obránců a žádný typický ofenzivní typ hráče a střelce.

Největším problémem a velkým rozdílem mezi námi a ostatními týmy byla hra našeho brankáře, rozehrávka od brány a s tím spojený pohyb po hřišti bez míče a hledání si volného prostoru. S pohybem po hřišti má problémy většina dětí, a s tím je spojen také naše špatná rozehra od brankáře, kterému musíme s rozehrou pomoci. Tento problém jsem si s klukama na tréninku již několikrát definovali, pracujeme na něm, ale provází nás po celou podzimní část sezóny. Myslím, že na velkém hřišti už tento problém tak viditelný není. Jakmile ale přejdeme na mnohem menší halu, tak se ukáže daleko markantněji.

Snad jsme se z prvního turnaje poučili a další domácí turnaj už ukáže zlepšení.

Sestava: Uher L., Bartoš T., Kepák F., Moravec P., Didov O., Petrla Z., Kaňa V., Slezák L.,

Škoda prvních třech kol, mrzí Kondrlíka z Lanžhota

Po Nikolasovi Včelkovi  se stal v hlasování fotbalového potrálu Fotbalunas.cz hráčem kola také David. GRATULUJEME!

Program hodovních zápasů

Úvodní hodovní zápasy sehrají obě přípravky už ve čtvrtek v Rakvicích.Mladší žáci mají volný los.V sobotu dopoledne se ve stejný...

Výsledky - jak si vedla naše mužstva

Jak si vedla naše mužstva ve víkendových zápasech.

Oslabený Lanžhot přivezl z posledního Ždírce "povinné" vítězství

Potřebovali jsme to zlomit výhrou, říká lanžhotský Včelka

Zápasový program

Fotbalový kemp 2021