Obměněný Lanžhot prověřil třetiligový Hodonín až po půli

03.02.2019 | Admin 1

Hodonín – Na hodonínské umělé trávě nevyšel hostům začátek zápasu, když po nějakých dvaceti minutách prohrávali o dvě branky. Pak však srovnali hru a především ve druhém poločase byli třetiligovému celku domácích důstojným protivníkem.

přát. | Sobota 02.02.2019, 12:00 | UT Hodonín

FK Hodonín - Sokol Lanžhot

Branka: Bartal Tomáš

Na výkonu Lanžhota se podepsaly i četné zimní odchody. „Přišli jsme o šest hráčů. Nejcitelnější jsou odchody kanonýra Čambala a stopera Tótha, kteří zamířili do druhé rakouské landesligy. Brankář Bartal odešel do slovenské Galanty, Weisse testuje Hodonín. Co jsem nepochopil, tak je odchod mladíků Šefčoviče s Vrábelem, kteří dali místo další hráčského růstu přednost nejnižší rakouské soutěži, kde budou hrát s padesátníky,“ vyčíslil ztráty trenér Milan Valachovič, jemuž navíc chybí Bartoš, který je po operaci ruky.
Výčet nových tváří je skromnější. Největší posilou by měl být Pavel Simandl, dlouholetý kapitán MSK Břeclav, odkud přišel také Lapin. Proti Hodonínu zkoušel Lanžhot také slovenského stopera Včelku, který působil naposledy v Jihlavě. „Právě v obraně jsme měli trochu problémy, protože kromě Tótha nám chyběl i nemocný Dobšíček, takže vzadu musel zaskakovat záložník Krejčíř. Menší souhra obrany se projevila v úvodu zápasu, kdy jsme dvakrát zbytečně inkasovali,“ uvedl Valachovič.
Jeho svěřence čeká další přípravný duel v sobotu v Bratislavě s juniorkou Slovanu.

Zdroj: Antonín Zabloudil https://breclavsky.denik.cz

Poděkování

Fotbalový oddíl Sokol Lanžhot touto cestou děkuje všem fanouškům a partnerům za podporu v právě skončené premiérové sezoně...

Statistiky sezony 2018/2019

Ročník 2018/19 Fortuna Moravskoslezské divize jsme zakončili před týdnem.A co říkají čísla o skončeném ročníku.

Břeclav - Lanžhot 1 : 1

V derby utkání jsme zvláště v druhé půlce předvedli velmi nepodařený výkon a tak vezeme z Břeclavi pouze bod za remízu.

Víkendový program

Lanžhot - Havlíčkův Brod 4 : 2

Na Havlíčkův Brod již tuto středu!

Lanžhot - Polná 2 : 0

Program našich zápasů