Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Lanžhot začne s lehkým tréninkem. Už bez Otrísala

30.11.2020 | Josef Říha

Už bez Erika Otrísala se budou fotbalisté Sokola Lanžhot připravovat na jarní část fotbalové sezony. Slovenský stoper míří do druholigové Líšně.

V současné době se lanžhotští fotbalisté připravují individuálně. Brzy už to budou dva měsíce, co se hráči týmu nesešli na společném tréninku. Vzhledem k plánovanému zmírnění vládních restrikcí by se ale mohli už začátkem prosince znovu potkat na hřišti. „Počítáme s tím, že bychom mohli trénovat tak jednou až dvakrát týdně. Bude to ale spíš proto, aby se kluci trochu proběhli, nechceme to nijak hrotit. Myslím, že když začneme plnohodnotnou zimní přípravu 6. ledna, tak bude moře času na to, aby se tým kvalitně připravil na jaro,“ uvedl manažer týmu Jiří Bartoš.
U obnovení tréninkového procesu už každopádně nebude slovenský stoper Erik Otrísal, jehož si vyhlédl bývalý kouč Sokola Milan Valachovič, který nyní vede druholigovou Líšeň. „Erik už nastoupil za Líšeň v přípravném duelu s Baníkem Ostrava a s vedením klubu už jsme na jeho přestupu dohodnuti. Není to žádné překvapení. Otrísal hrával ve slovenské Senici první ligu a k nám šel s tím, že má ještě ambice najít si angažmá ve vyšší soutěži. Nejprve se mu do divize moc nechtělo, ale nakonec byl dost překvapený tím, jak máme kvalitní tým i tréninky. A jeho přestup do druhé ligy je i pro náš klub dobrou reklamou,“ poznamenal Bartoš.

Zdroj: Antonín Zabloudil, breclavskydenik.cz

 
Aktuální články
Plán zimní přípravy? S velkými otazníky

Zimní přípravné období bývá vždy trochu specifické, přesto to letošní je mimořádně nevyzpytatelné. Důvodem jsou samozřejmě...

 
COVID INFORMACE - Zpráva GS_53_2021

Aktuální vládní pravidla pro trénování. Tato pravidla budou platit minimálně do 22. 1. 2021:

 
PF 2021

.

 
Aktuální pravidla pro regionální fotbal od 18.12.2020
 
Nabídky z vyšších soutěží? Cíl je postup s Lanžhotem, má jasno Sabler
 
Transparentní účet Sokol Lanžhot
 
ČUS - výkladové stanovisko Covid
 
Definitivně dohráno! V MSFL a divizi už se letos na podzim hrát nebude
 
Všechny soutěže přerušeny!
 
Změny v programu zápasů!!!
 
Utkání
Muži A | Sobota 26.09.2020, 10:30
8. kolo
0:0
Břeclav - Lanžhot
 
Muži A | Neděle 04.10.2020, 15:00
9. kolo
2:1
Lanžhot - Polná
 
Muži A | Středa 27.01.2021
Přípravné
VS.
Lanžhot - Bohunice
 
 
TJ Sokol Lanžhot; +420777944491; fotbal.lanzhot(zavináč)seznam.cz
RSS