Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V sobotu od 11hod hrajeme v Břeclavi

09.07.2020 | Josef Říha

Zajímavý přípravný zápas bude k vidění v sobotu na stadionu MSK Breclav.

Břeclavané už opět trénují. Chystají se na sobotní derby.
Po desetidenním volnu vyběhli divizní fotbalisté MSK Břeclav v úterý opět na hřiště ke společnému tréninku. Nyní se chystají na sobotu, kdy je čeká atraktivní derby se Sokolem Lanžhot.
Poslední přátelské utkání sehráli břeclavští fotbalisté na konci června, kdy porazili Moravan Lednice 2:1. Poté měli naplánováné desetidenní volno. „Předtím jsme trénovali přibližně měsíc a půl, kdy jsme odehráli také několik přáteláků. Řekl bych, že to bylo z naší strany tak střídavě oblačno. Paradoxně se nám víc dařilo se silnými soupeři, s těmi papírově slabšími jsme se naopak nedokázali moc prosadit,“ uvedl trenér Milan Hoffmann.
Zajímavé utkání čeká jeho tým tuto sobotu od 11 hodin, kdy MSK přivítá na stadionu v Poštorné divizního rivala z Lanžhota. „Fanoušci přišli kvůli koronapauze o jarní soutěžní derby, tak se jim to pokusíme vynahradit takto. Jsme si vědomi toho, že nás čeká kvalitní soupeř, alespoň uvidíme, jak na tom jsme,“ doplnil Hoffmann.
Zdroj: breclavskydenik.cz Antonín Zabloudil

 
Aktuální články
Lanžhot dohrával v devíti, z derby má přesto bod

Záznam utkání najdete ZDEHned na úvod divize čekala na Lanžhot velmi těžká zkouška. Na Šlajsi přivítali favorita na postup do MSFL z...

 
Nově k dispozici závěsná vůně

Nabízíme závěsnou vůni ve tvaru znaku Sokol Lanžhot.Využítí najde do auta, kanceláře i domácnosti, koupí podpoříte náš klub.

 
Fotbalové soutěže jsou na startu. Víkendový šlágr se hraje v Lanžhotě

Konečně. O víkendu se po dlouhé vynucené pauze opět rozjedou nižší fotbalové soutěže. Víkendovým šlágrem pro jih Moravy je divizní...

 
Nová sezona startuje!
 
Desatero pravidel proti šíření nemoci COVID-19
 
Soupiska mužů pro podzimní část FORTUNA MSD
 
Prodej permanentek zahájen
 
MOL Cup - přivítáme Líšeň (snad, možná..)
 
Vysoká výhra v přípravě
 
Se Znojmem se nehrálo!
 
Utkání
Muži A | Sobota 01.08.2020, 11:00
Přípravné
3:2
Lanžhot - Slovácko U-19
 
Muži A | Neděle 09.08.2020, 17:00
1. kolo
0:0
Lanžhot - Hodonín
 
Muži A | Neděle 16.08.2020, 10:15
2. kolo
VS.
Zbrojovka B - Lanžhot
 
 
TJ Sokol Lanžhot; +420777944491; fotbal.lanzhot(zavináč)seznam.cz
RSS