Ráječko čeká šlágr s Lanžhotem

29.04.2018 | Josef Říha

Tenhle zápas bude mít říz. Ve šlágru 23. kola krajského přeboru se střetnou Ráječko a Lanžhot. Jedná se o souboj aktuálně dvou nejlepších týmů nejvyšší krajské soutěže. Startuje se dnes v 16 hodin.

Nejlepší obranu (Lanžhot - 11 inkasovaných gólů) prověří nejlepší útok (Ráječko - 55 nastřílených gólů), na obou stranách elitní střelci soutěže: Lukáš Čambal (17 branek, nejlepší střelec) a Daniel Keprt (14 branek, 4. nejlepší střelec) a také brankáři: Rudolf Bartal (13 čistých kont, 1. místo mezi gólmany) a Karel Němeček (7 čistých kont, 2.). Po pětizápasovém disciplinárním trestu už může Lanžhot nasadit nejlepšího hráče podzimní části Mária Tótha. To vše jsou pozvánky na jeden z rozhodujících zápasů sezony, který může Lanžhot nasměrovat do divize, nebo připravit - v případě výhry Ráječka - dramatický závěr ročníku.
Vysoké návštěvě nahrává kromě tabulkového postavení a formě soupeřů také výborné počasí a termín duelu: sedm zápasů 23. kola bylo - díky úternímu vloženému kolu - odehráno už v sobotu.
V posledním vzájemném zápase porazil Lanžhot Ráječko 2:0. Olympia od té doby neprohrála: z posledních 13 zápasů vydolovala 33 bodů za 10 výher a 3 remízy a atakuje historicky nejlepší umístění klubu v krajském přeboru, kterým je 3. příčka.
Ráječko, obec s necelými čtrnácti sty obyvatel, bude dnes v obležení.

Zdroj: jihomoravskýfotbal.cz

Lanžhot - Nové Sady 3:0

Lanžhot – Lanžhot vstoupil do jara se třemi novými posilami a ty se při své premiéře ukázaly v dobrém světle, když zařídily...

Start jarní části fotbalových soutěží je tady!

Po dlouhé zimní pauze startuje jarní část sezony 2018/2019!

Soupiska mužů pro jarní část FORTUNA MSD

Soupiska mužů pro jarní část sezony 2018 / 2019.

Lanžhot - HFK Olomouc 1 : 1

Fotbalisté Lanžhota ladili formu pro první divizní duely

Zápas s FC Svratka ZRUŠEN!

Turnaj U11 - Lanžhot, 16.2.2019

Papučák 2019