SK Fotbalová škola TřebíčSokol Lanžhot

0:1 (0:1)
Martin Daneš | | muži

Lanžhot vybojoval na trávníku nováčka z Třebíče nejtěsnější výhru

S nováčkem čtvrté ligy – „FOŠkou“ Třebíč - se čekalo dle dosavadních výsledků mnohem jednodušší utkání, než ukázal konečný výsledek. Lanžhot se na velmi špatném trávníku v Třebíči na výhru nadřel, a to přesto, že domácí nastupují s velmi mladým mužstvem (nejstarší domácí hráč byl ročník 2002). nedokázal své šance z úvodu utkání přetavit v branky. Jediný gól a tím očekávané tři body do tabulky pro Sokol zajistil ve 41. minutě Erik Burac, který využil na hrotu vybojovaný balon od Tomáše Ravase a nekompromisně prostřelil domácího brankáře. Lanžhot tak zůstává v tabulce čtvrtý, s dvoubodovou ztrátou na duo Vrchovina-Velká Bíteš, které ještě neztratilo ani bod. A právě s Velkou Bíteší se Lanžhot utká v příštím kole, výkop tohoto zajímavého utkání bude na Šlajsi v neděli 1. září v 16 hodin.