8. kolo, sobota 10.10.2015, 10:45

mladší žáci - Mutěnice 7:1

Výhra mladších žáků

:

Ciprysová - Dvořáček, Hrubý, Tuček, Předinský, Polák, Straka, Úlehla, Adámek, Mráz, Mustafa, Majzlík

FK Mutěnice:

Rozkydal - Goldschmied, Bravenec, Žalmánek, Němec, Mokruša, Konečný, Buchta, Kabela

branky: 13'+29'+30'+34' Mustafa Lír, 6'+35' Úlehla Karol, 55' Straka František - 59' Konečný Matyáš
rozhodčí: Musil

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

Ml. žáci – Mutěnice   7:1

Před zápasem s Mutěnicemi, jsme se domluvili s trenérem našeho týmu, který trénuje a hraje ve Tvrdonicích, že si vzájemně prohodíme pár hráčů, aby měli kluci nějakou změnu. Dle mého se ukázalo, že to byl dobrý krok a kluci, kteří si s námi přišli zahrát, si zahráli dostatečně a naprosto v klidu a pohodě se začlenili do kolektivu.

V tomto zápase jsme kladli důraz na kombinační hru a chtěli jsme, aby byl přes ni veden i útok. To se nám po celý zápas dařilo a tak jsme dokázali kontrolovat hru po celém hřišti. Výhra 7:1 ve mě nevyvolává až tak velkou euforii, ale předvedená hra a způsob jakým jsme výhře šly na proti, je to, co mě opravdu těší.

Mám radost, že si to kluci užívají a že byť ze čtyř dědin, dokážou táhnout za jeden provaz. Tímto jim gratuluji a těším se na další dřinu, která nás čeká.

Branky: Lír Mustafa 4x, Karol Ulehla  2x, František Straka

Program našich zápasů

Kdy a kde hrají o víkendu naše mužstva.

Jak si o víkendu vedla všecjna naše mužstva.

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...