2. kolo, sobota 29.08.2015, 10:45

FK Baník Ratíškovice

Miroslav Ciprys |

mladší žáci - Ratíškovice 3:3

V prvním mistrovském zápase jsme se o body podělili.

:

Ciprysová - Dvořáček, Hrubý, Tuček, Předinský, Polák, Straka, Úlehla, Adámek, Mráz, Mustafa, Majzlík

FK Baník Ratíškovice:

Vacula - Bílek, Daňhel, Gasnárek, Jandásek, Ondrouch, Procházka, Rotekl, Sukup, Šupálek, Vrážel

branky: Mustafa Lír, Mráz Marek, Straka František - Vrážel David, Ondrouch Šimon, Gasnárek Matěj
rozhodčí: Stávek

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

V prvním mistrovském zápase jsme se utkali s Ratíškovicemi a zvěsti o jejich výborném týmu nelhali. Kluci z Ratíškovic byli technicky velmi dobří a bylo vidno, že jsou vedeni ke kombinační hře s minimem náhodných nákopů. To vše samozřejmě s ohledem k jejich věku. Náš nově složený tým bychom rádi směřovali podobnou cestou. Způsob, kterým se chceme prezentovat je náročný na fyzickou kondici a spíše než uchylovat se k obranné hře, chci aby se kluci snažili o tlak na soupeře po celém hřišti a aby se obránci zapojovali co nejvíce do podpory útoku. Vím, že nás čekají i mnohem silnější soupeři a to už hned v příštím zápase tým MSK, ale ani tak bych nechtěl, aby se kluci soustředili jenom na bránění a vyčkávání co soupeř vymyslí.

Zápas s Ratíškovicemi nám ukázal naše slabiny a také to v čem bychom mohli vynikat. Do budoucna se budeme snažit slabiny potlačovat a zdokonalovat se v tom co je naší předností. Myslím si, že zápas to byl oboustranně kvalitní, a i když jsme vedli už 3:1, konečná remíza 3:3 je dle mého spravedlivá. Tímto chci kluky i Emu pochválit a poděkovat jim za předvedenou hru a výkon, protože v takovém počasí si museli sáhnout až na samé dno svých fyzických, ale i morálních sil. Pochvalu si náš tým vysloužil také od trenéra soupeře, kterého překvapil náš výkon, neboť v minulé sezóně to byli oni, kdo hrál na hřišti první housle J.

Branky za náš tým stříleli: Mustafa Lír, Mráz Marek a Straka František.

Program našich zápasů

Kdy a kde hrají o víkendu naše mužstva.

Jak si o víkendu vedla všecjna naše mužstva.

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...