FC MalackySokol Lanžhot

0:2 (0:0)
Martin Daneš | | muži

Proti Malackám rozhodly proměněné penalty. Lanžhot veze domů vítězství 2:0

S velkým jménem v brance nastoupili fotbalisté Lanžhota v sobotu dopoledne ke třetímu zimnímu přípravnému utkání. Proti jedenáctému týmu 3. slovenské ligy z Malacek odehráli na umělé trávě v Plaveckém Štvrtku nejprve bezbrankový první poločas, ve druhé půli ale rozhodli o svém vítězství 2:0 proměněnými pokutovými kopy Peter Balážik s Jakubem Krčem. V sobotu 10.2. čeká Lanžhotčany další test proti třetiligistovi, tentokrát moravskému. Svěřence trenéra Hílka otestuje jedenáctý tým MSFL z Blanska.

Sokol Lanžhot:

Šulla - Šenk, Milota T., Krč, Ciprys - Svoboda, Balážik, Totka, Pidruchnyi, Kollár - D. Darmovzal. Střídali: S. Milota, A. Kaňa, T. Jirava, L. Uher

Branky: 60. Balážik Peter (pk), 75. Krč Jakub (pk)

Stadion: UT Plavecký Štvrtok

Ohlasy

Jaroslav Hílek (trenér): „Byl to vzhledem k menší umělce spíše bojovný zápas s kvalitním soupeřem. Sice jsme zápas měli opticky asi více pod kontrolou, ale v prvním poločase si každý tým vypracoval jen jednu tutovku, jinak bylo šancí opravdu málo. Ve druhé půli už to bylo lepší, to se nám povedlo několik kombinací, z čehož vyústily fauly na naše hráče. V prvním případě na Artura Pidruchného, ve druhém na Petera Balážika. A ještě jsme dost šancí zahodili. Co se týče změn v sestavě, chyběl nám nemocný Burac a zraněný kapitán Mikúšek, naopak se právě z Malacek vrací na zkoušku obránce Samuel Milota a v brance nastoupil bývalý brankář Slovanu Bratislava nebo Trnavy Michal Šulla. Bylo hned poznat, že je to zkušený gólman (32 let, 150 zápasů ve slovenské 1. lize a 7 v Evropské lize – pozn. red.). Čeká sice aktuálně na nabídku z vyšší soutěže, ale nic není nemožné.“

Aktuální články

"Jeden druhého podržíme a věřím, že se nám zase začne dařit," tvrdí obránce Peter Šenk

V devětadvaceti letech je krajní obránce Peter Šenk třetím nejstarším hráčem na divizní soupisce Sokola. Na Šlajsi už je jako doma,...

Víkendový program našich zápasů

Kdy a kde se o nadcházejícím víkendu představí naše mužstva.

deník.cz: Lanžhot se vrátil z Humpolce bez bodů. Dozadu vůbec nefungujeme, tvrdí Hílek

Krize pokračuje. Fotbalisté Lanžhota v nedělním zápase čtyřiadvacátého kola divize D padli 2:3 na hřišti desátého Humpolce. Na první...