Cestu MOL Cupem nám rázně ukončila Plzeň
Fotbalový svátek na okrese, zápas desetiletí. Tak jsme mohli nazvat úterní odpoledne v Lanžhotě, kam ke 3. kolu MOL Cupu přicestovala Viktoria Plzeň, jeden z nejlepších českých týmů současnosti. Přestože trenér Západočechů Koubek poslal na trávník kombinovanou sestavu, stále o několik levelů převyšovala naše áčko. Lanžhot držel bezbrankový stav jen devět minut, než se prosadil kapitán Plzně Matěj Vydra. Do poločasu ještě zvýšil Kabongo, Lanžhot pak k nadšení tribun kontroval proměněnou penaltou Balážika těsně před odchodem do kabin. Bohužel, hned po změně stran Plzeň potřetí udeřila a dala tak jasně najevo, že překvapení nehodlá připustit. Do konce zápasu nasázela do sítě Lanžhota ještě tři další výstavní trefy a došla si pro pohodlné vítězství 1:6. Přesto přes 3 000 diváků odcházelo ze stadionu spokojených, že viděli na vlastní oči špičkový prvoligový tým s reprezentanty. Pohárové nadšení je tedy za námi a hráči Lanžhota už se můžou připravovat znovu na utkání 4. ligy ve Slavičíně, kam odjedou v neděli 21. 9. dopoledne.
Fotogalerie
Další fotografieAktuální články
Hráčské statistiky 2025/2026
Skončená sezóna 4. Moravskoslezské ligy sk. E v řeči čísel.
Kouč Valachovič se ohlíží za právě skončenou sezonou áčka. V té další už pokračovat nebude
Fotbalisté A-týmu Lanžhota zakončili svůj v pořadí osmý ročník ve 4. nejvyšší soutěži na slušném pátém místě. Končí s...
Závěr sezony v Brumově vítězně. Lanžhot udržel 5. příčku
Poslední utkání ročníku 2025/2026 ve čtvrté lize sk. E fotbalisté Sokola Lanžhot zvládli. Nejtěsnějším rozdílem porazili sedmý...