přípravné, sobota 22.07.2023, 10:30

ASV HohenauSokol Lanžhot

Martin Daneš | | muži

Lanžhot veze výhru i z Rakouska. Hohenau přehrál rozdílem třídy

Také třetí přípravné utkání lažhotského áčka skončilo vítězstvím. Tentokrát proti Hílkovým svěřencům stál papírově slabší soupeř z nedalekého Hohenau (5. nejvyšší rakouská soutěž). Pevnou domácí obranu překonal až na konci první půle střelou z přímého kopu do šibenice Balážik, po hodině hry navýšil vedení hostí střídající Ravas a skóre uzavřel další povedenou standardkou a střelou k tyči Ciprys. Lanžhotčané se tak pohodlným vítězstvím naladili na první ostré utkání, v pátek v 17 hodin zajíždí na trávník divizního Bzence, se kterým sehrají předkolo MOL Cupu.

Odráška - Šenk, Milota, Mikúšek, Ciprys - Bogdalík, Krč, Totka, Balážik, Kollár - Burac; střídali T.Jirava, Pidruchnyi, Ravas, Svoboda.

Branky: 42. Balážik Peter, 64. Ravas Tomáš, 71. Ciprys Radoslav

Stadion: Hohenau

Jaroslav Hílek (trenér Lažhota): „Hohenau je sice tým až z páté nejvyšší soutěže, ale je blízko hranicím a má tam slovenské hráče s ligovou minulostí. Je to ambiciózní tým, který od začátku dobře bránil, my jsme se rozjeli až po půlhodině hry, kdy jsme získali převahu a projevil se výkonností rozdíl. Potom už jsme měli dost šancí, hráli hodně kombinačně a mohli jsme dát i víc branek. Jinak ale klukům nemám co vytknout, hráli maximálně zodpovědně a já teď musím vymyslet ideální sestavu na páteční pohárové utkání v Bzenci.“

Krize nekončí. Také v Humpolci jsme tahali za kratší konec provazu

Kouzlo neporazitelnosti z první dvou třetin sezony je pryč, nyní je bohužel vizitkou áčka Lanžhota čtvrtá porážka z posledních pěti...

Program našich zápasů

Kdy a kde se představí naše mužstva.

Výsledkový servis našich mužstev

Přehled všech našich výsledků.