přípravné, sobota 12.02.2022, 14:00

Slovan BzenecSokol Lanžhot

Klimeš - Šenk, Mikúšek, Pidruchnyj - Balážik P., Mihál, Kollár, Nord, Domenico - Balážik R., Burac; stříd. Tuček Luk., Tuček Lad., Krč, Knap

Branky: 28. Janás, 63. Kasala - 46. R. Balážik, 64. Burac (pen.), 83. Knap

Stadion: UT Strážnice

Jaroslav Hílek: "Po dvou odložených zápasech jsme byli rádi, že jsme mohli konečně hrát zápas. I když sestava byla stála slepená, jak se jen dalo, znovu jsme hráli jen s jedním obráncem, kolem něj byli ofenzivní krajní hráči. Pořád máme několik hráčů začínajících trénovat po zranění, trojici dalších pak v karanténě. Vypomohli jsme si hráči z našeho béčka a měli jsme na zkoušku také mladé italské hráče, kteří s námi tento týden trénovali. První poločas byl z naší strany ještě hodně rozháraný, nebylo to ono a Bzenec zaslouženě vedl. Druhý poločas jsme to trošku seskupili a rychle se to projevilo. Na první branku Richardu Balážikovi nahrával po individuální akci Erik Burac, kterého jsme přivedli jako střelce z Velkých Pavlovic (na podzim 9 branek v I.A třídě - pozn. red.). Potvrdil, že má čich na góly a pomůže nám. Bzenec sice po hodině hry vyrovnal, ale vzápětí jsme kopali penaltu, kterou Burac proměnil. Nakonec jsme zápas v závěru ještě otočili. Pozitivní je, že už všichni zranění začali trénovat, i když někteří zatím jen individuálně. Stále držíme systém 4 tréninků týdně a víkendového zápasu, ale na trénování taktických věcí je ještě brzy. V sobotu 19.2. dopoledne nás čeká zápas proti třetiligovému slovenskému Novému Mestu nad Váhom."

Kde a kdy hrají naše mužstva o následujícím víkendu zápasy?