6. kolo | Sobota 07.09.2019, 16:00 | FC Žďas Žďár nad Sázavou

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou - Sokol Lanžhot

Branky: 21. Davhanyuk, 25. Bartoš (p), 33. Královič, 63. Dovhanyuk, 79. Šenk

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou: Jícha - Šindelka, Komínek (68. Henzl), Štursa, Trojánek T., Trojánek L., Lukáš, Janů, Švoma (86. Havlík), Sodomka, Vokoun

Sokol Lanžhot: Klimeš - Hílek, Bartoš, Bakus, Kleiber, Dovhanyuk, Bárta, Šenk, Královič, Krejčíř, Mikúšek Náhradníci: Svitok, Lenhard, Lapin, Trubač

Zápas začali aktivně domácí a v 2. minutě střílel z pravé strany těsně vedle levé tyče Lubor Trojánek. Ve 4. minutě zkoušel pozornost Klimeše střelou doprostřed brány Komínek. V 8. minutě se opřel z dvaceti metrů do míče Sodomka, ale Klimeš jeho prudkou přízemní střelu vyrazil. Hosté poprvé zahrozili ve 21. minutě a hned z toho byla branka. Bárta posadil z levé strany míč na hlavu Dovhanyuka, který se z malého vápna nemýlil - 0:1. Ve 25. minutě nejprve aktivní Dovhanyuk napálil míč do břevna, aby si po jeho odrazu před branku vykoledoval v souboji s domácí obranou penaltu. Tu posléze proměnil bezpečně Bartoš - 0:2. Ve 33. minutě se ještě ve vápně krásně uvolnil Královič a nechytatelně poslal míč k tyči potřetí - 0:3. Tak také skončila první půle.
Druhý poločas se snažili domácí o korekci výsledku, ale Švoma v 51. minutě našel po střele z vápna jen náruč Klimeše. V 61. minutě měl blízko k navýšení skóre Bartoš, ale přehodil jak Jíchu, tak i jeho branku. V 63. minutě se již skóre měnilo. Po hezké individuální akci navýšil skóre Dovhanyuk.- 0:4. V 70. minutě se dostal k zakončení Lubor Trojánek, ale jeho střela se vykroutila těsně vedle tyče. V 79. minutě se hosté prosadili po páté, když rychlý brejk zakončil Šenk - 0:5. Tak také nakonec skončil tento divizní zápas.

Zdroj: FC Žďas Žďár nad Sázavou

ŽK, ČK - žluté a červené karty

Hráči v poli

# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty

V MOLCupu do Hodonína

Letošní MOL Cup byl rozlosován a nás v předkole čeká cesta na půdu největšího favorita naší soutěže - FK Hodonín.

Příprava na novou sezonu začíná 14.6.!

Po dlouhatánské pauze se dočkáme v Lanžhotě konečně fotbalového zápasu. Příští pondělí začíná příprava na nový fotbalový...

Jedenáct zásad pro sehrání přátelských zápasů

Jedenáct zásad pro sehrání přátelských utkání ve všech věkových kategoriích:

Novým předsedou VV FAČR se stal Petr Fousek

Hlad po gólech. Břeclavští fotbalisté nasázeli Valticím jedenáctku

Proběhl další výběr do RFA JmK – letos pro ročníky 2008

Hodonín musí na postup opět zapomenout. Je to frustrující, přiznává Švantner

Zase nedohráno. VV FAČR ukončil soutěžní ročník 2020/21

ANKETA: Kde se hraje nejlépe? Někde je louka a jinde zase skvělá atmosféra

Trénování po dvojicích? Dobré akorát pro tenisty, říká kouč Šťourač

Muži A | Neděle 20.06.2021, 11:00