3. kolo, neděle 18.08.2019, 10:15

FC Zbrojovka Brno BSokol Lanžhot

Zbrojovka B - Lanžhot 1 : 3

Z Bystrce, domácí půdy rezervy Zbrojovky, vezeme tři body.

FC Zbrojovka Brno B:

Marek – Dobrovodský, Blažík, Černín (46. Žalud), Pyš (69. Chyla) - Štepanovský, Mach, Jurásek (60. Matula), Kroutil (60. Slunský) - Pachlopník (53. Holman), M. Sedlák

Klimeš – Hílek, Bartoš (90. Bakus), Kleiber (79. Lenhard), Dovhanyuk (86. Lapin), Bárta, Šenk, Dobšíček, Královič, Krejčíř, Mikúšek

Branky: 67. Sedlák - 11. Dovhanyuk, 57. Královič, 85. vlastní

Žluté karty: Pachlopník, Kroutil, Mach - Šenka, Bartoš, Hílek

Stadion: FC Dosta Bystrc-Kníničky

Souboj dvou předních týmů čtvrté nejvyšší soutěže nabídl zajímavé momenty až ve druhém poločase. V tom prvním byla více na míči Zbrojovka, vytvořila si ale jedinou vážnější šanci. V 45. minutě hlavičkoval po rohu těsně vedle Blažík.
Druhá půlka byla záživnější. A to především díky Lanžhotu, který se po rychlých kontrech dostával do zajímavých šancí. Jako první zahrozil Královič, jehož dělovka ze šestnáctky orazítkovala břevno brněnské branky. Slovenský záložník se gólově prosadil v 57. minutě a hosté vedli. Za deset minut bylo srovnáno. Nařízenou penaltu neproměnil Štěpanovský, z dorážky ale dostal míč do sítě Sedlák.
Rozhodnutí přinesla 77. minuta. Rychlý protiútok táhl po pravé straně Šenk, odcentroval a hlavičku Kleibera ještě tečoval do brány Dovhanyuk. Poslední slovo měl Královič, jehož centr si v 85. minutě srazil do vlastní sítě Blažík.

Zdroj: jihomoravskyfotbal.cz

4 Dobšíček Jakub O 90 0 0 0