Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA NA TURNAJI

12.02.2017 | Michal Bača

DVA TURNAJE MLADŠÍ PŘÍPRAVKY VE VALTICÍCH
O víkendu jsem se zúčastnili turnajů, které pořádal MSK Břeclav ve sportovní hale ve Valticích.
Nejprve v sobotu ročník 2008 a madší a poté v neděli ročník 2009 a mladší.
V sobotu byl turnaj celodenní a byl obsazen velmi kvalitně. Ze Slovenska přijel MŠK PÚCHOV, MFK SKALICA a
ŠK VRAKUŇA ( část Bratislavy ). Dalšími účastníky turnaje byl FK HODONÍN, SK SIGMA OLOMOUC, MiRaVa
( Milotice, Ratíškovice a Vacenovice ), MSK Břeclav a my.
Bohužel nemůžeme být konkurenceschopní takovým týmům jako je OLOMOUC, HODONÍN, SKALICA nebo PÚCHOV, a to jak počtem dětí, tak i ročníky, kde mají děti rozdělěny podle věku. Proto, nám když onemocní 1 až 2 kluci ročníku 2008, musíme je nahradit mladšími dětmi. A to se bohužel projevilo v sobotním turnaji, kdy nám chyběli Tomáš Bartoš a Jirka Šesták a tak jsme turnaj odehráli pouze s dvojicí náhradníků. Ale i přesto kluci bojovali, makali, dřeli a některým týmům byli více než vyrovnaným soupeřem.Turnaj jsme odehráli v ,,sedmi statečných´´ - Ondra DIDOV, Zbyňa PETRLA, Filip KEPÁK, Lukáš UHER, Kryštof TRUBAČ, Vojta UHER a Peťa ŠESTÁK, kdy poslední tři jmenovaní jsou ročník 2009 a v neděli byli oporami na dalším turnaji.
Odehráli jsme tedy celkem sedm zápasů. Ve dvou jsme remizovali, dva zápasy těsně prohráli a ve zbývajících nás soupeři jasně přehráli, ale nutno podotknout, že šlo o ligové týmy.
V neděli jsme se zúčastnili odpoledního turnaje, za účasti SOKOL LANŽHOT, MSK BŘECLAV, ZBROJOVKA BRNO, MIKULOV a  VACENOVICE. Na tento turnaj jsme přijeli v plné síle a to devíti kluků ročníku 2009 a vzali jsme ještě dva mladší z MINI přípravky. Musíme hrdě přiznat, že až na poslední zápas jsme odehráli všechny zápasy na vysoké urovni. S MSK  a Mikulovem jsme remizovali a myslím, že jsme byli lepším týmem. Se Zbrojovkou jsme odehráli asi nejlepší zápas na turnaji, kdy jsme dokonce i vedli, ale soupeř třemi brankami v rozmezí pár minut zápas otočil a na konec vyhrál pět tři. Bohužel poslední zápas, jak jsem již dříve řekl, se nám vůbec nevydařil a s Vacenovicemi jsme prohráli o tři branky, kdy klukům nevycházela kombinace, klid v rozehrávce, lepší zakončení a bohužel i bojovnost,zarputilost, dravost a důraz, tak jako v předchozích zápasech.
Nedělního turnaje se zúčastnili Kryštof TRUBAČ, Vojta UHER, Peťa ŠESTÁK, Jirka ŠESTÁK, Lukáš SLEZÁK, Adam UHER, Vladan KAŇA, Matyáš BRBÚCH, Honza HOŠPES a z MINI přípravky Matěj ŠESTÁK a Denis BAČA.
Turnaje se nám sice výsledkově nevydařili, ale herně to bylo lepší a pokud kluci budou makat dál, tvrdě dřít na trénincích, poslouchat trenéry, tak se musí borci z Olomouce, Brna nebo Bratislavy bát už teď. :-)

 
Aktuální články
Program zápasů našich mužstev

Kdy a kde hrají naše mužstva..

 
Lanžhot je prvním semifinalistou krajského poháru

Jihomoravský krajský pohár zná prvního semifinalistu. Stal se jím lídr krajského přeboru Lanžhot. Ve čtvrtfinále, které se hrálo v...

 
Mutěnice - Lanžhot 2 : 4

Po zlepšeném výkonu v druhé půlce vezeme z Mutěnic tři body.

 
Ve středu do Mutěnic
 
Statistiky po 22. kole krajského přeboru
 
Bohunice - Lanžhot 2 : 2
 
Program zápasů 21. a 22. dubna 2018
 
Statistiky po 21. kole krajského přeboru
 
Lanžhot - Bosonohy 4 : 0
 
Program našich zápasů
 
Utkání
Muži A | Středa 25.04.2018, 16:30
16. kolo
2:4
Mutěnice - Lanžhot
 
Muži A | Neděle 29.04.2018, 16:00
23. kolo
VS.
Ráječko - Lanžhot
 
 

TJ Sokol Lanžhot: +420 774 944 491; fotbal.lanzhot@seznam.cz | © 2Brand - marketing & branding identity | www.ubytovani-podluzi.cz

RSS