Josef Říha | | mládež

Soustředění dorostu - PODĚKOVÁNÍ

Oddíl fotbalu TJ Sokol Lanžhot, uspořádal pro své mužstvo dorostu soustředění do Luhačovic. To mělo za úkol stmelit kolektiv a posílit už tak rozjetou jarní přípravu. Trénovali jsme dvoufázově na umělém hřišti a v hale. Večer jme využili bazén. Vedení týmu děkuje klukům za 100% plnění tréninkových jednotek a za vzorné chování.

Poděkování patří klubu, firmě AVE, Marku Turečkovi, Petrovi Balgovi, Josefu Uhrovi za sponzorské dary a hlavně rodičům, kteří pomohli finančně. Věříme, že v jarní sezóně nás budou rodiče, příbuzní a fandové dál podporovat a fandit při zápasech. Vážíme si vaší podpory, my se budeme snažit vám všem svými dobrými výkony poděkovat.

Za celý tým trenér dorostu Josef Jirava

Program našich zápasů

Kdy a kde se představí naše mužstva.

Výsledkový servis našich mužstev

Přehled všech našich výsledků.

deník.cz: Lanžhot nečekaně padl s Bíteší. Nejslabší výkon, nešetřil Hílek své svěřence

Po dlouhé sérii bez prohry zažívají fotbalisté Lanžhota nepříjemné období. Z posledních čtyř zápasů vytěžili jen tři body a...