9. kolo, neděle 29.10.2023, 10:00

SK Rakvice 1932Sokol Lanžhot

8:10 (0:0)

SK Rakvice 1932:

Bartošic (K) - Hegr, Křivánek, Malata, Merta, Osička, Oslzlý, Pavel, Šabata, Haghofer

Sokol Lanžhot:

Didov M., Uher M., - Hodonský V., Uher L., Jakubec P., Zvonková A. M. (K), Holomek A., Malý Š.

Branky: 4 x Anna Marie Zvonková, 3 x Patrik Jakubec, 1 x Lukáš Uher

Stadion: Rakvice 1

Komentář

Dnes jsme za ranní podzimní mlhy vyrazili k soupeři z Rakvic. Nebylo nás moc, ale možná o to víc jsme bojovali. Za sebe můžu řict, že to byly nervy hned od začátku. Asi moje nervy chtěl zkusit i domácí trenér (nevím, jestli ho tak můžu vlastně nazvat, spíš hulvát).
V zápase děcka hráli opravdu krásný fotbal, zejména v prvním poločase jsme plnili svoje úkoly na svých postech a ve svém prostoru, soupeři jsme v určitých okamžicích nedovolili jit ani do kontaktu na tradičně malém hřišti.
Druhý poločas byl trochu víc nervóznější, ale po krátkém výpadku jsme opět hráli svůj fotbal, měli spoustu šancí, které likvidoval soupeřův brankář nebo náš nedůraz před brankou.
Všechny moc chválíme za velký boj, chytrost a za pěkné nedělní dopoledne, které jste nám udělali. Možná jen na vysvětlenou, proč děti nazývám Děcka - vedli jsme na tréninku malou debatu na toto téma, jak jim mám říkat, když je s námi Maruška. Padl návrh k oslovení všech jednotně - Děcka než kluci a Maruško, borci, kluci. Tak jen na vysvětlenou. 
Gratuluji k vítězství

Aktuální články

deník.cz: Lanžhot v přípravě potrápil Blansko. Trenér Hílek: Nejsme tak silní v kombinaci

Po úvodní výhře nad Cázavou přišla první porážka. Fotbalisté divizního Lanžhota nestačili v letní přípravě na Blansko,...

Na úvod přípravy těsná výhra proti Cézavě. Trefily se nové tváře

První přípravné utkání áčka Lanžhota proti soupeři z 5. ligy dopadlo dobře. Trenéři zápas pojali opravdu jako zkoušení nových...

Prodej permanentních vstupenek

Od středy 10.7.2024 budou k dispozici "Permanentní vstupenky" pro ročník 2024/25.