Bartošic (K) - Hegr, Křivánek, Malata, Merta, Osička, Oslzlý, Pavel, Šabata, Haghofer

Didov M., Uher M., - Hodonský V., Uher L., Jakubec P., Zvonková A. M. (K), Holomek A., Malý Š.

Branky: 4 x Anna Marie Zvonková, 3 x Patrik Jakubec, 1 x Lukáš Uher

Stadion: Rakvice

Komentář

Dnes jsme za ranní podzimní mlhy vyrazili k soupeři z Rakvic. Nebylo nás moc, ale možná o to víc jsme bojovali. Za sebe můžu řict, že to byly nervy hned od začátku. Asi moje nervy chtěl zkusit i domácí trenér (nevím, jestli ho tak můžu vlastně nazvat, spíš hulvát).
V zápase děcka hráli opravdu krásný fotbal, zejména v prvním poločase jsme plnili svoje úkoly na svých postech a ve svém prostoru, soupeři jsme v určitých okamžicích nedovolili jit ani do kontaktu na tradičně malém hřišti.
Druhý poločas byl trochu víc nervóznější, ale po krátkém výpadku jsme opět hráli svůj fotbal, měli spoustu šancí, které likvidoval soupeřův brankář nebo náš nedůraz před brankou.
Všechny moc chválíme za velký boj, chytrost a za pěkné nedělní dopoledne, které jste nám udělali. Možná jen na vysvětlenou, proč děti nazývám Děcka - vedli jsme na tréninku malou debatu na toto téma, jak jim mám říkat, když je s námi Maruška. Padl návrh k oslovení všech jednotně - Děcka než kluci a Maruško, borci, kluci. Tak jen na vysvětlenou.
Gratuluji k vítězství

Aktuální články

"Jeden druhého podržíme a věřím, že se nám zase začne dařit," tvrdí obránce Peter Šenk

V devětadvaceti letech je krajní obránce Peter Šenk třetím nejstarším hráčem na divizní soupisce Sokola. Na Šlajsi už je jako doma,...

Víkendový program našich zápasů

Kdy a kde se o nadcházejícím víkendu představí naše mužstva.

deník.cz: Lanžhot se vrátil z Humpolce bez bodů. Dozadu vůbec nefungujeme, tvrdí Hílek

Krize pokračuje. Fotbalisté Lanžhota v nedělním zápase čtyřiadvacátého kola divize D padli 2:3 na hřišti desátého Humpolce. Na první...