3. kolo, neděle 18.08.2024, 16:30

Sokol LanžhotTatran Bohunice

Martin Daneš | | muži

Střelecká převaha Lanžhota k výhře nevedla. Bohunice si odvezly bod

Ještě vloni třetiligové Bohunice dorazily Na Šlajsu a začaly dle očekávání nebojácně. Sestava domácích se po dvou výhrách nezměnila, a tak se od počátku hrál ve velkém vedru vyrovnaný fotbal nahoru dolů, který byl ale plný soubojů, spíš než pohledných zakončení. Obraz hry se změnil až po poločase, který patřil domácím. Ti ale ani jednu ze tří tutovek v branku neproměnili, a protože hosté již spoléhali jen na brejky, rozdělili si oba soupeři v nervózním utkání po bodu. Po bezbrankové remíze tak Lanžhot drží třetí příčku tabulky, s dvoubodovou ztrátou na dosud neporaženou Vrchovinu a Velkou Bíteš. V příštím kole čeká Sokol další nováček soutěže, tentokrát z druhého konce tabulky. V neděli 25. srpna odpoledne budou Lanžhotčané cestovat na trávník předposlední „fošky“ Třebíč.

Odráška - Hovězák, Milota, Šenk (K), Wallner - Klimovič, Pidruchnyi, Ravas (77. Vanek), Kudláč (77. Kollár), Balážik - Burac

Tatran Bohunice:

Formánek - Krejčí, Kříž, Koreň, Chládek (91. Štuk), Ryšavý, Němec (84. Řeřucha), Williams (67. Doubravský), Bednář, Tipoas, Kotoun (K) (67. Souček)

Branky: ---

Žluté karty: 60. Klimovič, 60. Šenk, 63. Hílek (as. trenéra), 66. Pidruchnyi, 84. Balážik - 5. Schneider (as. trenéra), 50. Kotoun

Červené karty: 93. Hílek (as. trenéra)

Rozhodčí: Grečmal Michal - Petrásek Jan, Budovič Pavel

Střely na branku: 8:1 (v půli 3:1)

Rohy: 6:3

Fotogaleriehttps://www.rajce.idnes.cz/1324/album/sokol-lanzhot-tatran-bohunice-0-0-4-liga

Stadion: Lanžhot, Na Šlajsi

Od prvních minut bylo poznat, že do Lanžhota přijel kvalitní soupeř lišící se od těch, se kterými se letos Sokol utkal. Ani třicítky, které v Lanžhotě panovaly, nezpomalily tempo utkání. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale slušně zaplněná tribuna dlouho neviděla gólovou šanci. Těch bylo jak šafránu. V první půli stojí za zmínku ťukec Burace s Klimovičem, při kterém mladé křídlo nastřelilo jen gólmana Bohunic Formánka. O chvíli později nechal brankáře Brňanů vyniknout také Balážik a Ravas po závaru pálil nad.

Do druhé půle vstoupil Lanžhot aktivněji a už hostům tolik balon nepůjčoval. Bohužel, od 48. minuty, ve které rozhodčí ocenil jen žlutou kartou necitlivý faul Kotouna na hlavu Klimoviče, se na trávník, na tribuny i mezi střídačky přenesla rostoucí nervozita a s každým dalším faulem se tento stav jen prohluboval. Rázně utnout toto přetahování mohli Lanžhotčané v 54. minutě, kdy unikli Burac s Kudlačem do úniku středem hřiště dva na jednoho, jenže Burac v této šanci přestřelil. Za další dvě minuty se situace opakovala, tentokrát proklouzl Klimovič s Buracem, ale první jmenovaný napálil jen boční síť. Definitivní zmar znamenala 57. minuta, kdy znovu provětrali obranu Klimovič s Buracem, ale ťukec na jeden dotek skončil z kopačky Burace těsně mimo tyčku. Bohunice po hodině hry prostřídaly, zkoušely vysílat za obranu dlouhé balony, ty ale především Šenk s Milotou snadno odvraceli a k přímému ohrožení Odráškovy brány už se Bohunice nedostaly. A tak se soustředily na udržení remízového stavu, což se jim nakonec povedlo, protože žádnou další tutovku už si ani domácí nevypracovali.

záznam zápasu:

Jaroslav Hílek (trenér): „Čekal jsem trošku jiný druh zápasu, myslel jsem si, že Bohunice jako fyzicky vyspělé mužstvo budou hrát více otevřený fotbal, ale spoléhali se vyloženě na dlouhé balony od brankáře a sbírali druhé odrazy balonu. V tom byli nepříjemní a dělali nám trošku problém. Ale pokud jsme měli balon na zemi, tak jsme byli fotbalovější a nakonec jsme měli i spoustu vyložených gólových šancí, které jsme bohužel zahodili. Soupeře jsme vzadu k ničemu nepustili, tam naši kluci excelovali. Ale dnes jsme měli vyhrát, jenž pokud nedáme branku, tak to nemůže být za tři body. Proto to skončilo nula nula. “

3 Vanek Denis O 14 0 0 0
5 Milota Tomáš O 90 0 0 0
7 Burac Erik U 90 0 0 0
8 Hovězák Lukáš Z 76 0 0 0
9 Klimovič Nikola Z 90 0 1 0
11 Pidruchnyi Artur O 90 0 1 0
12 Ravas Tomáš U 76 0 0 0
13 Šenk Peter O 90 0 1 0
15 Kollár Timotej Z 14 0 0 0
16 Wallner Marián Z 90 0 0 0
17 Kudláč David Z 77 0 0 0
18 Balážik Peter Z 90 0 1 0

Víkendový fotbal? - VŠE ODLOŽENO

aktualizace 13.9. - VŠECHNY VÍKENDOVÉ ZÁPASY JSOU ODLOŽENY!!!Jak to zatím vypadá s víkendovým fotbalem? Velký otazník je bohužel na...

VŠECHNY VÍKENDOVÉ ZÁPASY JSOU ODLOŽENY!!!Jaký program mají všechna naše mužstva.

Výsledkový souhrn našich zápasů

Kompletní přehled výsledků našich mužstev.