Bojnanský - Trčka, Váňa, Matuškovič, Štefek - Ivan, Líbař (50' Polášek), Rehák, Chromeček - Hanus, Čambal

Maloň - Havlík, Krejčí (80' Kulík), Chalupský, Homola - Moučka, Šíma, Dostálek, Machát - Fretzer (75' Holomek), Belko

branky: 32' Hanus Martin - 12' Dostálek Richard
ž.k.: 57' Matuškovič, 79‘ Štefek, 85‘ Rehák - 38' Krejčí, 58‘ Šíma, 87‘ Homola
rozhodčí: Chabiča - Pleskač, Špaček

Stadion: stadion na Šlajsi

Kvalitní utkání za ideálního fotbalového počasí bylo k vidění v neděli na Šlajsi. Od začátku se hrálo ve svižném tempu a hned v úvodu byl ve vápně zastaven Čambal, rozhodčí si však penaltu písknout netroufl. Technicky vybavení hosté kombinovali spíše ve středu hřiště. K prvnímu ohrožení branky se dostali po 11-ti minutách a hned z toho byl gólový zápis. To se velzkušený Dostálek dostal k odraženému míči a mířil přesně k tyči – 0:1. Domácími to ale vůbec neotřáslo a tlačili se do zakončení. Po chvíli zahrával přímý kop Čambal a po zákroku Maloňe z toho byl hlavou málem vlastní, míč ale nakonec hosté po zmatcích odvrátili na roh. V 17min. našel Rehák ve vápně Čambala, ten se uvolnil a překonal gólmana, míč však zastavila horní tyč. Ve 20min. druhý sporný moment ve vápně, když byl evidentně přidržen Hanus, píšťalka však znovu zůstala němá. Po kombinaci ze strany centroval Ivan a gólová hlavička Čambala jen těsně proletěla nad břevnem branky. Poté se k zakončení po dlouhé době dostali hosté, střela Dostálka však byla zblokována a v dobré pozici zakončující Machát vysoko přestřelil. Na druhé straně byl na hranici vápna zastavený Čambal, rozhodčí však překvapivě zapískal útočný faul!? Po půlhodině se domácí přece jen dočkali, když centr Ivana ze strany hlavou uklidil bezpěčně do sítě Hanus - 1:1. Pět minut před půlkou mohl Hanus hlavou znovu skórovat, robinzonádou však zasáhl Maloň. První půle tak herně vyzněla pro domácí, výsledkově nerozhodně.

V první příležitosti druhé půle osamocený Hanus hlavičkoval jen do připraveného brankáře. Chromeček se zakončením zaváhal a hosté tak nebezpečí odvrátili. V 54min prudký přízemní centr hostů proletěl vápnem bez zakončení. V 61min v zakončení znovu hosté a vytáhnout se musel také Bojnanský. Pak i nefotbalový moment na hřišti, kdy si o pozornost publika řekl masér a vedoucí hostů v jedné osobě tím, že při pochodu k ošetření hráče zbytečnými teatrálními gesty provokoval publikum. Fotbal ale přesto i poté pokračoval, přímý kop domácích ale nikdo nedokázal usměrnit mezi tyče. Dále se hra odehrávala převážně mezi vápny a tolik příležitostí jako v první půlce k vidění nebylo. Před koncem měl na noze rozhodnutí Hanus, ale Maloň byl proti a včas zasáhl. Na druhé straně pokus Holomka kryl Bojnanský. A když v samotném závěru Chromečkovu příležitost hosté ubránili, skončilo zajímavé utkání smírně.

Záznam zápasu ZDE

5 Chromeček Josef Z 90 0 0 0
14 Rehák Stanislav O 90 0 1 0
15 Trčka Jan O 90 0 0 0
16 Čambal Lukáš U 90 0 0 0
17 Polášek Michal Z 44 0 0 0

deník.cz: Lanžhot nečekaně padl s Bíteší. Nejslabší výkon, nešetřil Hílek své svěřence

Po dlouhé sérii bez prohry zažívají fotbalisté Lanžhota nepříjemné období. Z posledních čtyř zápasů vytěžili jen tři body a...

Výsledková krize nekončí. Velká Bíteš veze z Lanžhota všechny tři body

Brzké odstoupení dvou opor Sokola, obdržená branka a s přibývajícím časem i nervozita. Takový byl obraz nedělního utkání Lanžhota s...

Program zápasů našich mužstev (DOPLNĚNA POZVÁNKA)

Kde a kdy hrají naše mužstva o následujícím víkendu zápasy?