16. kolo, sobota 13.05.2023, 10:30

Sokol LanžhotFC Pálava Mikulov

6:13 (4:7)

Sokol Lanžhot:

Konrád - Ciprys J., Ciprys Š., Kacr, Lepka, Malý Š., Tomko, Zvonková, Palkovič, Karas, Uher D., Hekl, Holomek, Malý M.

FC Pálava Mikulov:

Bábíček, Barta, Blanař, Hlávka, Medvecký, Moravanský, Úlehla, Vala, Famfrla, Brabec, Polach, Bíza, Klimeš

Branky: Zvonková Marie 2x, Lepka Patrik 2x, Ciprys Štěpán, Malý Matouš

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

Mladší přípravka. Minulý týden jsme odehráli dva zápasy . Proti Rakvicím jsme vyhráli a byla radost se na děti radost dívat. V zápase bylo nasazení, bojovnost a fotbalovosti. Rychle jsme pracovali s míčem, dávali jsme balón rychle od nohy a branky jsme dávali po krásných nahrávkách, nebo individuálních akcích. V neděli proti Mikulovu jsme prohráli,ale na rozdíl od soupeře snažili hrát hrát kombinační fotbal. Bohužel nám v tomto zápase trvalo dlouho než jsme zpracovali balón a přihráli. Soupeř běhal ve skupině a jelikož jsme dlouho drželi balón, tak nám většinu střel i nahrávek zablokovali. A je potřeba,aby se hráči počínaje brankářem, až po posledního hráče soustředily na zápas. A rozmohl se nám jeden nešvar. Někteří jsou naštvání , že druhý vstřelí více branek než on. A pak jsou otrávení a nehrají na co mají. Jiní zase musí vstřelit za každou cenu branku i když mají lépe postaveného spoluhráče a před ním jsou tři protihráči. V neděli jsem byl emotivnější za což se omlouvám. Ale chválíme děcka , že se snažíme hrát fotbal a nepraskáme balóny z první, jako většina soupeřů, co hrají proti nám.

Trenéři

Statistiky sezony 2023/24

Jak vypadala právě skončená sezona našeho mužstva v číslech.

deník.cz: Lanžhot opouští sedm hráčů: končí gólman, kapitán i špílmachr. Přichází posily

Nejúspěšnější sezona v novodobé historii. Fotbalisté Lanžhota zakončili uplynulý ročník divize D s devětapadesáti body na druhém...

Konec sezony – poděkování

Rádi bychom vám všem poděkovali za podporu po celou sezonu 2023/2024.