ml. přípravka - Charv. N. Ves 6 : 3

03.04.2017 | Boris Didov

Vítězství v prvním jarním utkání

6. kolo | Sobota 01.04.2017, 10:30

Sokol Lanžhot - Sokol Charv. N. V.

Branky: Didov, Kepák, Trubač, Uher V., Šesták M., Bila M.

Sokol Lanžhot: Uher L. - Didov O., Kepák F., Trubač K., Uher V., Šesták J., Šesták P., Slezák L., Kaňa V., Brbůch M., Bila M., Bača D., Svačina A., Šesták M.,

Sokol Charv. N. V.:

Je za námi první mistrovské utkání jara, které se nám i díky krásnému počasí a perfektně připravenému hřišti povedlo na výbornou. Soupeřem pro nás byla Charvátská Nová Ves.
Opět to bylo pro nás utkání plné očekávání, jak se nám děti během zimní přestávky posunuly ve svém vývoji. Pokud bychom to brali s ohledem k soupeři, kluci předvedli pěkný výkon a po celou dobu utkání jsme diktovali tempo hry. Stále více kluků se zapojilo do kombinace a téměř nebylo vidět, že by někdo odkopával míč jen tak, jak je zrovna otočený. Tvořila se hra od brankáře až po zakončení. To byla ovšem naše snad největší slabina, nehledě na to, že soupeř měl opravdu výborného brankáře. Pochvala patří klukům za velkou bojovnost, velký důraz, kdy soupeři nenechali chvilku oddechu.
Tato pochvala patří klukům zvláště proto, že s námi hráli jen poločas 2 kluci ročníku 2008, kterým vlastně tako kategorie patří. Tým tedy tvořil většinu dětí ročníku 2009, 2010 a dokonce 2011. Ostatní kluci 2008 hrají chvilku a potřebují více času.
Pochvala pro Adama Svačinu, Denise Baču a Matěje Šestáka, kteří jsou ti nejmenší, už s námi chodí trénovat, a zasloužili si dostat šanci i v utkání. Byl to jejich první mistrovský zápas, se kterým se opravdu poprali. Vůbec se nebáli, bojovali a chybělo jen trochu více štěstí, lepší zakončení a výsledek utkání byl daleko větší. Krásné bylo, že si i ti nejmenší dokázali nahrát. To je super.
Nezbývá než pogratulovat klukům a popřát, ať i nadále na sobě pracují, nejen na tréninku, ale i doma. Chce to i nadále děti podporovat. Díky také rodičům, za jejich fandění.

Škoda prvních třech kol, mrzí Kondrlíka z Lanžhota

Po Nikolasovi Včelkovi  se stal v hlasování fotbalového potrálu Fotbalunas.cz hráčem kola také David. GRATULUJEME!

Program hodovních zápasů

Úvodní hodovní zápasy sehrají obě přípravky už ve čtvrtek v Rakvicích.Mladší žáci mají volný los.V sobotu dopoledne se ve stejný...

Výsledky - jak si vedla naše mužstva

Jak si vedla naše mužstva ve víkendových zápasech.

Oslabený Lanžhot přivezl z posledního Ždírce "povinné" vítězství

Potřebovali jsme to zlomit výhrou, říká lanžhotský Včelka

Zápasový program

Fotbalový kemp 2021