Archiv

Soustředění dorostu - doplněné foto

Fotografie ze soustředění našich dorostenců.

Ani posily z Kroměříže Brodu nepomohly. Čtvrtou zimní výhru Sokola v řadě trefil Balážik

V deštivém sobotním dopoledni nastoupili Lanžhotčané na uherskobrodské umělce proti domácímu týmu. Ten přezimuje na předposledním 17. místě tabulky MSFL, a tak mocně posiluje, především z druholigové Kroměříže. Ani širší kádr a nové posily ale domácím nepomohly k vítězství. Ve svižném a kvalitním přípravném utkání měl Lanžhot o něco větší šance, vítěznou branku trefil až dvanáct minut před koncem Peter Balážik, když po chybě domácí obrany přehodil z dálky gólmana Uherského Brodu. První start za Lanžhot a první čisté konto si připsal jednadvacetiletý brankář ze Skalice Erik Riška. Další herní test čeká svěřence trenérů Hílka s Velickým už ve středu 21. února, kdy se na Stupavě utkají se slavným Interem Bratislava, aktuálně vedoucím celkem 4. nejvyšší slovenské soutěže. - Zápas byl bohužel dnes bez náhrady odvolán

Lanžhot si v přípravě vyšlápl na třetiligové Blansko

Další skalp třetiligového soupeře si na své konto připsali fotbalisté Lanžhota. Již s uzdraveným kapitánem Mikúškem v sestavě si pro třetí zimní vítězství přijeli na umělou trávu do Blanska. Domácí celek, který drží 11. příčku v MSFL, měl tento týden náročný program přípravy. Odehrál tři zápasy během tří dnů a snad právě i nedostatek sil způsobil, že Blansko drželo se svěřenci trenéra Hílka krok jen první poločas. Na začátku toho druhého se Lanžhotčané trefili třikrát během sedmi minut a zadělali tak na další výhru. Blansko už jen v závěru snížilo na konečných 2:4. Dalším soupeřem Lanžhota v přípravě bude v sobotu 17. 2. předposlední celek MSFL z Uherského Brodu. Zápas se odehraje od 14 hodin na uherskobrodské umělce.

Proti Malackám rozhodly proměněné penalty. Lanžhot veze domů vítězství 2:0

S velkým jménem v brance nastoupili fotbalisté Lanžhota v sobotu dopoledne ke třetímu zimnímu přípravnému utkání. Proti jedenáctému týmu 3. slovenské ligy z Malacek odehráli na umělé trávě v Plaveckém Štvrtku nejprve bezbrankový první poločas, ve druhé půli ale rozhodli o svém vítězství 2:0 proměněnými pokutovými kopy Peter Balážik s Jakubem Krčem. V sobotu 10.2. čeká Lanžhotčany další test proti třetiligistovi, tentokrát moravskému. Svěřence trenéra Hílka otestuje jedenáctý tým MSFL z Blanska.

Deník.cz: Páníkova premiéra. Lanžhot nastřílel Bzenci pětku

Velké očekávání. První přípravné utkání fotbalistů Bzence pod novým trenérem Bohumilem Páníkem nedopadlo podle představ. Slovan v neděli na umělé trávě v Mutěnicích podlehl Lanžhotu 1:5. „Soupeř byl rychlý, dynamický, spousta hráčů uměla dobře manipulovat s míčem. Když jsme je vysoko napadali, měli problémy, bohužel jsme to nahoře nedokázali využít,“ zhodnotil porážku Páník.

Souboj ambiciózních divizních celků vyzněl jasně pro Lanžhot

Reputace napravena. Druhé přípravné utkání divizních fotbalistů Lanžhota vyšlo mnohem lépe, než to úvodní se Znojmem (1:6). Na umělé trávě v Mutěnicích si svěřenci trenérů Hílka a Velického celkem snadno poradili se čtvrtým celkem divize E z Bzence, když byli 70 minut lepším týmem a zaslouženě vyhráli 5:1. Dvěma brankami se na vítězství podílel Svoboda, další přidali Šenk, Ciprys a poslední trefu zaznamenal teprve šestnáctiletý Darmovzal. Černou tečkou zápasu bylo předčasné odstoupení klíčového obránce pro zranění. Dalším soupeřem Lanžhotských bude v sobotu 3. 2. od 10 hodin celek Malacek ze III. nejvyšší slovenské soutěže. Utkání se odehraje na umělce v Plaveckém Štvrtku.

denik.cz: Lanžhot schytal od Znojma debakl. Kouč Hílek zatím počítá ztráty

Tvrdá lekce. Nečekaně vysokou porážku 1:6 schytali fotbalisté divizního Lanžhota v prvním duelu zimní přípravy. Na umělé trávě v Novém Šaldorfu v sobotu nestačili na pátý celek Moravskoslezské fotbalové ligy ze Znojma. „Jsme z toho rozčarovaní. Takto vysokou prohru dlouho nepamatuju, naposledy snad jako hráč. Asi se na nás podepsala zimní pauza víc, než jsme čekali,“ zhodnotil zápas lanžhotský kouč Jaroslav Hílek.

Facka na úvod přípravy. Znojmo dalo Lanžhotu pořádnou lekci z produktivity

Pátý tým MSFL 1.SC Znojmo byl na úvod přípravy nad síly fotbalistů Lanžhota. Tým, který se už druhým rokem skládá pod vedením zahraničních trenérů ze samých cizinců, hlavně z Brazilců, Portugalců nebo Srbů, si už v první půli na umělé trávě v Novém Šaldorfu zajistil tříbrankový náskok, když proměnil prakticky každou svou vyloženou šanci. Naopak Hílkovi svěřenci své šance pálili. O čisté konto domácího brankáře připravil až Peter Balážik, čímž jen mírnil vysokou porážku 1:6. V neděli 28. 1. čeká na Lanžhotčany reparát, na umělce v Mutěnicích vyzvou v 10 hodin dopoledne divizní Bzenec.

„Největší posila? To, že jsme udrželi skoro celý tým po kupě,“ říká na začátku zimní přípravy kouč Hílek

Po dvouměsíční pauze se v pondělí 15. ledna sešel divizní A-tým fotbalistů Lanžhota k prvnímu tréninku zimní přestávky. Nenašli byste je však ani Na Šlajsi, ani na Pastvisku, první tréninky absolvují svěřenci trenérského dua Hílek-Velický kvůli zmrzlému terénu na umělé trávě v Senici. „Největší zimní posila? To, že jsme udrželi po skvělém podzimu prakticky celý tým po kupě,“ směje se hlavní kouč Jaroslav Hílek s odkazem na zatím pouze dva ohlášené zimní odchody.

denik.cz: Lanžhot trénuje v Senici. Není to optimální, přiznává Hílek. Dva hráči skončili

Úvodní trénink zimní přípravy mají za sebou fotbalisté Lanžhota. Druhý celek divize D, který se v pondělí sešel poprvé po zimní pauze, nepřivítal žádnou novou tvář. Naopak dva hráči po podzimní části v klubu skončili. „Je možné, že k nám nikdo nový nepřijde. Rozhodně to nebude zlé, protože už takto máme dost silný kádr,“ řekl lanžhotský kouč Jaroslav Hílek.

Plán přípravných zápasů A mužstva

Plán přípravných zápasů A mužstva.

Vydařený podzim s jedinou porážkou

Klukům se podzim opravdu vydařil, který vygradoval vítězstvím s Valticemi, který doposud neprohrál

Starší žáci přezimují na druhém místě

Podzim je za námi

Krásné vánoce

Fotbalový oddíl Sokol Lanžhot děkuje za přízeň, kterou jste nám projevili v uplynulém roce a do nového roku 2024 vám všem přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních, sportovních i pracovních úspěchů.

Umístění našich mužstev v polovině

Jak jsou na tom naše mužstva po podzimní části.

Zobrazeno 1–15 z celkem 1258

Aktuální články

V deštivém sobotním dopoledni nastoupili Lanžhotčané na uherskobrodské umělce proti domácímu týmu. Ten přezimuje na předposledním 17....

Další skalp třetiligového soupeře si na své konto připsali fotbalisté Lanžhota. Již s uzdraveným kapitánem Mikúškem v sestavě si pro...