Martin Daneš | | mládež | klub

Brankářka Bačová přestupuje do Zbrojovky

V Břeclavi se o víkendu uskutečnilo neoficiální česko-slovenské mistrovství fotbalistek do 15 let. Na něm měl své zastoupení i lanžhotský fotbal v podobě brankářky LAURY BAČOVÉ. Ta totiž od nové sezony 2026/2027 přestoupila a bude se dál rozvíjet v brněnské Zbrojovce, za kterou odchytala i tento turnaj, a byla vyhlášena nejlepší gólmankou celé dvoudenní akce, na které se představilo 14 dívčích týmů včetně Sparty nebo Slavie Praha! 
 
Gratulujeme k individuálnímu ocenění a přejeme hodně úspěchů v novém působišti. Rádi bychom v této souvislosti zmínili trenéry Laury, kteří ji v lanžhotském Sokole postupně formovali - Miroslav Bartoš, Peter Jakubec, Michal Bača - a v posledním roce se jí intenzivně věnoval také gólman A-týmu a trenér gólmanů v 1. FC Slovácko Matej Balciar.

Aktuální články

Děkujeme, trenére!

Jak jsme již na webu v rozhovoru s trenérem áčka Milanem Valachovičem prozradili, přesně po roce končí druhé angažmá osmapadesátiletého...

Hráčské statistiky 2025/2026

Skončená sezóna 4. Moravskoslezské ligy sk. E v řeči čísel.

Kouč Valachovič se ohlíží za právě skončenou sezonou áčka. V té další už pokračovat nebude

Fotbalisté A-týmu Lanžhota zakončili svůj v pořadí osmý ročník ve 4. nejvyšší soutěži na slušném pátém místě. Končí s...