Plán zimní přípravy? S velkými otazníky

Zimní přípravné období bývá vždy trochu specifické, přesto to letošní je mimořádně nevyzpytatelné. Důvodem jsou samozřejmě omezení související s aktuální pandemií.

Začátek přípravy A mužstva byl naplánovaný na středu 6. ledna, ale bohužel se musí pro aktuální vládní omezení odložit. Na kdy, to nyní nedokáže predikovat nikdo, jisté je že se začne ihned jakmile to bude možné.
Stejné je to s přípravnými utkáními. Naplánováno je jich celkem sedm, nezbývá nám nic než věřit, že se je podaří odehrát. Jestli to bude možné třeba i s diváky je opravdu ve hvězdách. O změnách budeme hned informovat.
A 7. března bychom pak měli startovat naostro, a to domácí dohrávkou se Startem Brno.
Všem přejeme pevné zdraví!

Plán přípravných zápasů:
23.01. 1.SC Znojmo