Poslední utkání krajských přípravek sezóny 18/19

12.08.2019 | Boris Didov

FKM Podluží : Svratka

Poslední utkání krajské soutěže přípravek pro ročníky 08. Z důvodu absence mužstva Drnovic, jsme se se soupeřem domluvili na variantě 7 + 1 hráčů v poli, tak jako hrají mladší žáci. Utkání bylo také průpravou na následující turnaj U11 na Fotbalových hodech ve Tvrdonicích - Alexandria Cup 2019.

Sestava:

Oliver Izsof, Vladan Kaňa - Matyáš Molínek, Martin Beránek, Ondřej Didov, Tomáš Bartoš, Patrik Moravec, Martin Nešpor, Ondřej Trčka, Adam Vala, Jiří Šesták, Adam Jurček, Petr Šesták, Jan Hošpes, Kryštof Trubač.

Škoda prvních třech kol, mrzí Kondrlíka z Lanžhota

Po Nikolasovi Včelkovi  se stal v hlasování fotbalového potrálu Fotbalunas.cz hráčem kola také David. GRATULUJEME!

Program hodovních zápasů

Úvodní hodovní zápasy sehrají obě přípravky už ve čtvrtek v Rakvicích.Mladší žáci mají volný los.V sobotu dopoledne se ve stejný...

Výsledky - jak si vedla naše mužstva

Jak si vedla naše mužstva ve víkendových zápasech.

Oslabený Lanžhot přivezl z posledního Ždírce "povinné" vítězství

Potřebovali jsme to zlomit výhrou, říká lanžhotský Včelka

Zápasový program

Fotbalový kemp 2021