Turnaj Minipřípravek Lanžhot

14.03.2017 | Michal Bača

V sobotu 11.3.2017 jsme uspořádali ve sportovní hale turnaj pro naše nejmenší fotbalisty a to pro ročníky 2010 a mladší. Turnaje se zúčastnilo celkem šest mužstev, a to týmy z Kútů, ze Šaštína, z Mikulova, z Moravské Nové Vsi, z Lednice a naše mini přípravka.

Děti odehráli svůj první turnaj a vedli si na jedničku. O výsledky nám vůbec nešlo, hráli jsme dokonce i bez brankářů, na tři hráče na každé straně, hřiště bylo ohraničeno florbalovými mantinely. Hlavně jsme chtěli, aby děti co nejvíce hrály, proto se hrálo témeř bez přerušení, pouze po vstřelení branky jsme rozehrávali z poloviny hřiště.
Turnaj se nám určitě vydařil, odehráli jsme pět zápasů, dva vyhráli, tři prohráli. Děti byly rády za medaile i za pohár, na který si musel každý sáhnout a také se s ním vyfotit :-)
Sestava: BAČA Denis, BAČOVÁ Laura, BALGA Martin, BRBÚCH Matyáš, HORÁK Pavel, JELÍNEK Jindřich, MODRA Lukáš, PETRLOVÁ Iva, ŘÍHA Vít, SVAČINA Adam, ŠESTÁK Matěj, VRBÍK Stanislav.

Škoda prvních třech kol, mrzí Kondrlíka z Lanžhota

Po Nikolasovi Včelkovi  se stal v hlasování fotbalového potrálu Fotbalunas.cz hráčem kola také David. GRATULUJEME!

Program hodovních zápasů

Úvodní hodovní zápasy sehrají obě přípravky už ve čtvrtek v Rakvicích.Mladší žáci mají volný los.V sobotu dopoledne se ve stejný...

Výsledky - jak si vedla naše mužstva

Jak si vedla naše mužstva ve víkendových zápasech.

Oslabený Lanžhot přivezl z posledního Ždírce "povinné" vítězství

Potřebovali jsme to zlomit výhrou, říká lanžhotský Včelka

Zápasový program

Fotbalový kemp 2021