Konrád - Fiala, Komínek, Růžička (55. Bureš), Vitásek, Trojánek T., Trojánek L. (67. Vopršal), Henzl, Švoma (82. Lukáš), Sodomka, Nedvěd

Klimeš - Dobšíček, Hílek, Tóth, Čambal, Bartal, Šenk, Vrábel (80. Weiss), Ciprys (60. Šefčovič), Krejčíř, Mikúšek

Žluté karty: 37. Fiala, 45. Vitásek - 13. Bartal, 32. Krejčíř, 45. Čambal, 65. Mikúšek, 90. Hílek

Červené karty: 50. Krejčíř

Rozhodčí: Hanák Petr - Slováček Adam, Vlk Ondřej

Diváci: 186

Stadion: Žďár nad Sázavou

Utkání zahájil lépe nováček z Lanžhotu a hned v první minutě musela domácí obrana řešit nebezpečnou akci hostí. Žďárští se osmělili ve 3. minutě a po nahrávce Henzla na Lubora Trojánka postupoval domácí hráč sám na brankáře Klimeše. Ten byl již překonán, ale na brankové čáře za něho zaskočila hostující obrana. Hosté měli obdobnou příležitost v 8. minutě, ale Čambala vychytal výborně vyběhnutý Konrád. Další minuty přinesly spíše boj ve středu hřiště s několika tvrdšími zákroky na obou stranách. Další vzruch před hostující brankou přinesla až 29. minuta. Nejprve Henzl prováhal příležitost vystřelit, když běžel již sám na brankáře. Jeho další nahrávka ale našla Lubora Trojánka, který na Klimeše taktéž po střele z dobré pozice nevyzrál. Další šance Henzla v 39. minutě zůstala po střele do protipohybu brankáře Klimeše nevyužita, a tak se odcházelo do kabin za bezgólového stavu.
záznam utkání.
Druhý poločas začal aktivitou domácích. Po centru z pravé strany se k míči dostal ve 47. minutě Henzl, ale jeho střela z malého vápna mířila vedle. Důležitý moment zápasu nastal v 50. minutě, kdy hostující Krejčíř nesmyslně šlápl na Konrádovu nohu a byl vyloučen. V 64. minutě se po rohovém kopu dostal ke střele opět Henzl, ale jeho střela šla nad branku. Další roh v 70. minutě propadl až na Nedvěda, ale jeho střela šla jen do tyče a dorážející Vitásek přestřelil Klimešovu branku. V 75. minutě se domácí dočkali. Akci dvou střídajících hráčů začal z levé strany centrující Bureš, kterého přizvednutý míč našel hlavu Vopršala. Po jeho hlavičce do protipohybu brankáře mohla poté vypuknout radost domácích - 1:0. Skóre zápasu mohl ještě navýšit opět po hlavičce v 78. minutě Vopršal, ale Klimeš jeho střelu vyrazil.

Program zápasů našich mužstev

Kdy a kde hrají o nadcházejícím víkendu naše mužstva.

deník.cz: Lanžhot nezvládl klíčovou bitvu. Zbrojovce trefil výhru Polák v 91. minutě

Klíčový zápas. Fotbalisté Lanžhota v případě úspěchu mohli dotáhnout vedoucí rezervu Zbrojovky na rozdíl tří bodů, šlágr...

Kompletní přehled všech našich výsledků.