Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Moravská Slavia - Lanžhot 0:0

12.08.2017 | Josef Říha

Pod Petrovem jsme žádnou z vytvořených příležitostí nezužitkovali a tak diváci v úvodním kole branku neviděli.

Diváci: 80

SK Moravská Slavia Brno: Velan - Havel, Marušinec, Šeda (65. Urbánek, 91. Smetana), Logara, Černý, Bombicz, Panov, Dohnal, Mballa, Stehlík

Sokol Lanžhot: Bartal R. - Měřínský, Velický, Rehák - Šenk, Hílek, Bartal T. (75. Mikúšek), Tóth, Žáček - Kleiber, Čambal (55. Svoboda)

Komentář

Brno: 13.08.2017

Moravská Slavia remizovala v úvodním kole krajského přeboru s Lanžhotem 0:0. Oba kluby vedou noví trenéři - Morendu Radovan Mlaskač, Lanžhot Milan Valachovič. S výsledkem musí být výrazně spokojenější domácí kouč.
Lanžhot nastřelil v zápase dvakrát brankovou konstrukci. Neproměnil další šance. A k plnému bodovému zisku mu nepomohl ani velký tlak v posledních dvaceti minutách.
Na hrotu útoku Morendy se objevil Vladimír Bombicz. Vůbec první hráč, kterému se podařilo v Krajském přeboru JmKFS zdolat metu 100 nastřílených branek. To bylo ještě za jeho působení v Bohunicích. V sobotním utkání se neprosadil. Výrazně na sebe upozornil pouze jednou. Po půlhodině hry se uvolnil v šestnáctce a z dobré pozice těsně přestřelil branku.
Hostující tým byl daleko nebezpečnější. V první půli: Šenk nastřelil tyč, Čambala vychytal Velan a mezi tři tyče se nevešly pokusy Bartala a Čambala.
Po vyrovnaném úvodu druhé půle převzal od 65. minutu otěže zápasu Lanžhot. Jeho nejaktivnějším hráčem byl Kleiber, kterého třikrát vychytal Velan. A když už byl po střele a tyči Žáčka domácí gólman překonán, tak Kleiber netrefil odkrytou branku. Nepřesnost hostů v zakončení mohl potrestat Černý. Bek Morendy se po sérii narážeček dostal až před Bartala, hostující brankář ale předvedl vynikající zákrok a míč vyrazil nad. A když v 90. minutě netrefil branku v dobré pozici Žáček, body se dělily.

Zahrajeme si finále Krajského poháru!

O postupu rozhodl 11min. před koncem Radim Kleiber, hosté už potom chyběl hlavně čas, který promarnili během zápasu.Finále se hraje ve...

Ve středu semifinále KRAJSKÉHO POHÁRU

Los Krajského poháru rozhodl, že se v semifinále utkáme po měsíci znovu s klubem FK SK Bosonohy. Vítěz postoupí do finále Krajského...