Lanžhot - Ratíškovice 1:0

Přípravné | Sobota 07.03.2020, 10:30

Sokol Lanžhot - FK Baník Ratíškovice

Branky: Tomáš Bartal

Sokol Lanžhot: Klimeš - Včelka, Mikúšek, Krejčíř, Bárta - Lenhard, Bartoš, Bartal, Kleiber - Simandl, Smolinský Střídali: (46. Hrnčíř), (55. Bakus), (55. Wallisch) a (55. Svitok)

FK Baník Ratíškovice:

Předposlední přípravné utkání před začátkem divizního jara fotbalisté Lanžhota zvládli. Proti o soutěž níže hrajícím Ratíškovicím měli trvalou převahu, kterou ale zúročili jedinou brankou Bartala v samém závěru první půle.

Výkon svěřenců trenéra Dojčana na tréninkovém hřišti měl k ideálu daleko. V první půli hráli domácí proti silnému větru, ale tuto výhodu hosté nevyužili. Na Klimeše vyslali pouze jedinou střelu. Bezzubí ve šestnáctce ovšem byli dlouho dobu i Lanžhotčané. Zaujal jen individuální průnik Bartoše, kterého vychytal gólman. Až v nastaveném čase první půle potěšil zmrzlé diváky Bartal přesnou přízemní střelou.

Do druhé půle naskočil v bráně náhradní gólman Hrnčíř, ale měl ještě méně práce, než v první půlce Klimeš. Tlak Lanžhota byl i bez nehrajícího kapitána Hílka trvalý, ale domácí hráči se ne a ne gólově prosadit. A když už ano, stáli v ofsajdu jako Lenhard a Bartoš. Všechny ostatní velké šance chytil brankář Baníku.

Foto: https://1324.rajce.idnes.cz/Sokol_Lanzhot_-_FK_Banik_Ratiskovice_1_0_1_0_-_priprava/

Muži A | Sobota 29.02.2020
Lanžhot - 1. SC Znojmo