Josef Říha |
| klub
Program hodovních zápasů
Úvodní hodovní zápasy sehrají obě přípravky už ve čtvrtek v Rakvicích.
Mladší žáci mají volný los.
V sobotu dopoledne se ve stejný čas představí starší žáci ve Velkých Bílovicích a Béčko přivítá na Pastvisku Klobouky.
Vrcholem hodového víkendu pak bude nedělní zápas Áčka proti čtvrtému týmu tabulky, Humpolci.
Mladší žáci mají volný los.
V sobotu dopoledne se ve stejný čas představí starší žáci ve Velkých Bílovicích a Béčko přivítá na Pastvisku Klobouky.
Vrcholem hodového víkendu pak bude nedělní zápas Áčka proti čtvrtému týmu tabulky, Humpolci.
Čtvrtek 16.9.2021
17:00 SK Rakvice 1932 – mladší přípravka
17:00 SK Rakvice 1932 – starší přípravka
odjezd os. auty
Sobota 18.9.2021
10:00 TJ Velké Bílovice – starší žáci
rozhodčí Strouhal Jaroslav (V. Němčice)
odjezd os. auty
10:00 Sokol Lanžhot „B“ – Sokol Klobouky
rozhodčí Juřena Petr (Drnholec) – Uher Antonín (Lanžhot), Uher Radek (Lanžhot)
hřiště Na Pastvisku
Neděle 19.9.2021
10:30 Sokol Lanžhot – A.F.C. Humpolec
rozhodčí Novák Radek (Holešov) – Zapletal Jan (Prusinovice), Vlk Ondřej (Uh. Hradiště), DFA Karas Petr (Tasov)
stadion Na Šlajsi
17:00 SK Rakvice 1932 – mladší přípravka
17:00 SK Rakvice 1932 – starší přípravka
odjezd os. auty
Sobota 18.9.2021
10:00 TJ Velké Bílovice – starší žáci
rozhodčí Strouhal Jaroslav (V. Němčice)
odjezd os. auty
10:00 Sokol Lanžhot „B“ – Sokol Klobouky
rozhodčí Juřena Petr (Drnholec) – Uher Antonín (Lanžhot), Uher Radek (Lanžhot)
hřiště Na Pastvisku
Neděle 19.9.2021
10:30 Sokol Lanžhot – A.F.C. Humpolec
rozhodčí Novák Radek (Holešov) – Zapletal Jan (Prusinovice), Vlk Ondřej (Uh. Hradiště), DFA Karas Petr (Tasov)
stadion Na Šlajsi
Aktuální články
deník.cz: Tasovičtí fotbalisté vstoupili do jara prohrou s Lanžhotem
Sedmnáctým kolem začínala svou jarní část letošní sezony i fotbalová divize D. Domácí Tasovice, které bojují o záchranu, v něm doma...
Sedmnáctý zápas v sezoně bez porážky. Lanžhot vyhrál v Tasovicích 3:1
Stejným skóre jako na podzim Na Šlajsi skončilo utkání Lanžhotčanů s Tasovicemi. Na přírodní trávě na předměstí Znojma mělo...
Program našich zápasů
Následující víkend se představí ve svém druhém soutěžním zápase A mužstvo na horké půdě Tasovic, ostatní mužstva mají volno a do...