Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Start soutěží v nedohlednu

27.02.2021 | Josef Říha

Dnes měli muži sehrát generálku a za týden už první soutěžní zápas se Startem Brno. Za dalších 14 dnů se měly rozběhnout soutěže mládeže. Naše mužstva však letos neodehrála ani jedno z plánovaných přípravných utkání, dokonce neabsolvovala, jako asi téměř všechny kluby, ani jeden společný trénink a hráči se tak stále připravují pouze individuálně!

Jisté proto v této nejisté době je tak pouze to, že se soutěže v plánovaných termínech určitě nerozběhnou, a nikdo v dnešní situaci nedokáže predikovat, kdy k tomu vůbec může dojít.
Reálně tak nyní hrozí, že už druhý soutěžní zůstane anulován!
Hráči od přípravek po muže „bombardují“ trenéry jednoduchou otázkou: KDY SE ZAČNĚ ALESPOŇ TRÉNOVAT? Na jednoduchou otázku stejná odpověď: IHNED JAKMILE TO BUDE MOŽNÉ!
Současná vládní opatření, a to si o nich můžeme a zřejmě i myslíme všichni to stejné, to prostě neumožňují. Dlouhá a nekončící sportovní doba temna, zatím bez jakéhokoli světýlka na konci, svádí k tomu aby se hledali cestičky jak to třeba aspoň někdy trošku porušit a každého to jistě i napadlo. Jako klub ale chceme hrát vždy podle pravidel jak na zeleném trávníku, tak i mimo něj. Byť jsou ty pravidla někdy i více než nesmyslná, pořád jsou to pravidla, za jejichž porušení hrozí mj. pro náš klub extrémní až existenční sankce.
Mrzí nás, že ze strany např. FAČR, ČUS nebo NSA nechodí žádné informace, co pro změnu pravidel tyto zastřešující organizace dělají nebo jestli vůbec něco dělají? Zatím se jim daří plnit zaslouženě úvodní stránky bulváru.
Přesto NEZTRÁCEJME VÍRU A NADĚJI!

Výbor Sokol Lanžhot

 
Aktuální články
Trénování po dvojicích? Dobré akorát pro tenisty, říká kouč Šťourač

Amatéři se po několika měsících konečně dočkali a od pondělí už zase hrají fotbal. I když jen jeden na jednoho. Amatérští sportovci...

 
Zpráva GS_68_2021/Otevření sportovišť

Vážení předsedové,navazuji na zprávy z předchozího týdne ve věci otevření sportovišť. Z dostupných zdrojů a mediálních výstupů...

 
Amatéři a děti mohou od pondělka sportovat venku!!!

Od pondělka 12.4. jsou povoleny veškeré venkovní sportovní aktivity až dvacetičlenných skupin. Na tiskové konferenci to potvrdil ministr...

 
SOUTĚŽ: Hlasujte v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu Břeclavska
 
Stejskal je staronovým předsedou okresního fotbalového svazu
 
Desatero k restartu soutěží FAČR
 
Boj o postup? Hodonínu by mohly stačit tři jarní zápasy
 
Zapojte se!!!
 
Ze slovenské ligy si odskočil do Lanžhotu a skladu. Teď se Otrísal ukáže v Líšni
 
Přestupu do Lanžhota jsem nikdy nelitoval, tvrdí veterán Hílek
 
Utkání
Muži A | Sobota 26.09.2020, 10:30
8. kolo
0:0
Břeclav - Lanžhot
 
Muži A | Neděle 04.10.2020, 15:00
9. kolo
2:1
Lanžhot - Polná
 
 
TJ Sokol Lanžhot; +420777944491; fotbal.lanzhot(zavináč)seznam.cz
RSS