Mladší přípravka - hodnocení podzimní části

11.11.2019 | Boris Didov

Ohlédnutí trenéra mladší přípravky za podzimní částí sezóny

Minulý víkend byl posledním, kdy jsme odehráli podzimní část fotbalovésoutěže. Chtěli bychom poděkovat všem trenérům, funkcionářům a samozřejmě i rodičům, kteří jste nám pomohli s trénováním, doprovodem, svozem na zápasy, s chystáním hřiště, atd.... A taky děkujeme, že nám fandíte.
Letos jsme odehráli osm mistrovských zápasů v okresní soutěži proti týmům z FKM Podluží, VelkýchBílovic, Podivína, Hrušek, Mor. Nové Vsi, Charv. Nové Vsi, Rakvic a z Valtic. I když se v okresní soutěži tabulka a oficiální výsledky nevedou, tak musíme říct, že jsme určitě herně nepropadli a v osmi zápasech jsme pouze třikrát prohráli a zbytek utkání jsme odehráli vítězně. Okresní soutěž hrají všechny děti z MLADŠÍpřípravky a to jmenovitě: Bačová Laura, Ciprysová Ester, Balga Martin, Bartoš Víťa, Hrnčíř Miroslav, Chauvin Simon, Jelínek Jindřich, Lamoš Alfréd, Stehlík Martin, Šesták Matěj, Trčka Lukáš a Uher Šimon. Do jarní okresní soutěže chceme už i vyzkoušet některé děti z MINI přípravky.
Krajskou soutěž hrajeme společně s týmem FKM Podluží. Soutěž hrají Matěj Šesták, Jindřich Jelínek, Víťa Bartoš a Šimon Uher. Vypomáhají námhráči z Moravské Nové Vsi, Hrušek a brankář z Charv. Nové Vsi. Krajskásoutěž se hraje turnajově tzv. trianglem, kdy se miniturnaje zúčastní vždy tři týmy a hraje se systémem každý s každým. Odehráli jsem šest turnajů tj. celkově dvanáct zápasů. Kraj je svým způsobem taková nadstavba, kdy děti zjišťují, že vedení míče, kličku, nahrávku či střeluna branku je potřeba dělat rychleji, precizněji a razantněji než-li v okresní soutěži, kdy je na to daleko více času a prostoru. Přeci jenom, hrajeme proti takovým týmům jako je Zbrojovka Brno, Svratka Brno, Ivančice, Hustopeče, Lednice, MSK Břeclav, Rajhrad či Hodonín. A i zde jsme rovnoceným soupeřem, kdy jediná Zbrojovka Brno nás přehrála jak herně, tak i výsledkově. Jinak s ostatními mančafty jsme hráli rovnocenou partii, s bilancí 6 výher, jedné remízi a 5 proher. Do jarní části krajské soutěže, bychom chtěli zapojit více našich dětí, takže šanci zahrát si například proti Zbrojovce nebo Hodonínu budou mít všichni.
Od minulého týdnu jsme začali trénovat v hale a to vždy v úterý od 15:00 hod. do 16:30 hod. a ve čtvrtek od 18:00 hod. do 19:00 hod. Úterní tréninky by měly být více zaměřeny na herní cvičení a různé pohybové a průpravné hry, koordinační a rychlostní cvičení. Čtvrtky budou hlavně fotbalové. Jsme domluveni s trenéry z okolí, takže bychom si měli zahrát např. s FKM Podluží, s Moravskou Novou Vsí, s Hruškama s MSK Břeclav a dalšími týmy. Odehrajeme halové zimní turnaje v Brně, ve Valticích, v Hodoníně a taky u nás v Lanžhotě. Termíny sem budeme dávat průběžně, vždy po přihlášení a rozlosování turnaje. Děkujeme.

Muži A | Neděle 27.10.2019, 14:30
Lanžhot - Břeclav