Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší přípravka - hodnocení podzimní části

11.11.2019 | Boris Didov

Ohlédnutí trenéra mladší přípravky za podzimní částí sezóny

Minulý víkend byl posledním, kdy jsme odehráli podzimní část fotbalovésoutěže. Chtěli bychom poděkovat všem trenérům, funkcionářům a samozřejmě i rodičům, kteří jste nám pomohli s trénováním, doprovodem, svozem na zápasy, s chystáním hřiště, atd.... A taky děkujeme, že nám fandíte.
Letos jsme odehráli osm mistrovských zápasů v okresní soutěži proti týmům z FKM Podluží, VelkýchBílovic, Podivína, Hrušek, Mor. Nové Vsi, Charv. Nové Vsi, Rakvic a z Valtic. I když se v okresní soutěži tabulka a oficiální výsledky nevedou, tak musíme říct, že jsme určitě herně nepropadli a v osmi zápasech jsme pouze třikrát prohráli a zbytek utkání jsme odehráli vítězně. Okresní soutěž hrají všechny děti z MLADŠÍpřípravky a to jmenovitě: Bačová Laura, Ciprysová Ester, Balga Martin, Bartoš Víťa, Hrnčíř Miroslav, Chauvin Simon, Jelínek Jindřich, Lamoš Alfréd, Stehlík Martin, Šesták Matěj, Trčka Lukáš a Uher Šimon. Do jarní okresní soutěže chceme už i vyzkoušet některé děti z MINI přípravky.
Krajskou soutěž hrajeme společně s týmem FKM Podluží. Soutěž hrají Matěj Šesták, Jindřich Jelínek, Víťa Bartoš a Šimon Uher. Vypomáhají námhráči z Moravské Nové Vsi, Hrušek a brankář z Charv. Nové Vsi. Krajskásoutěž se hraje turnajově tzv. trianglem, kdy se miniturnaje zúčastní vždy tři týmy a hraje se systémem každý s každým. Odehráli jsem šest turnajů tj. celkově dvanáct zápasů. Kraj je svým způsobem taková nadstavba, kdy děti zjišťují, že vedení míče, kličku, nahrávku či střeluna branku je potřeba dělat rychleji, precizněji a razantněji než-li v okresní soutěži, kdy je na to daleko více času a prostoru. Přeci jenom, hrajeme proti takovým týmům jako je Zbrojovka Brno, Svratka Brno, Ivančice, Hustopeče, Lednice, MSK Břeclav, Rajhrad či Hodonín. A i zde jsme rovnoceným soupeřem, kdy jediná Zbrojovka Brno nás přehrála jak herně, tak i výsledkově. Jinak s ostatními mančafty jsme hráli rovnocenou partii, s bilancí 6 výher, jedné remízi a 5 proher. Do jarní části krajské soutěže, bychom chtěli zapojit více našich dětí, takže šanci zahrát si například proti Zbrojovce nebo Hodonínu budou mít všichni.
Od minulého týdnu jsme začali trénovat v hale a to vždy v úterý od 15:00 hod. do 16:30 hod. a ve čtvrtek od 18:00 hod. do 19:00 hod. Úterní tréninky by měly být více zaměřeny na herní cvičení a různé pohybové a průpravné hry, koordinační a rychlostní cvičení. Čtvrtky budou hlavně fotbalové. Jsme domluveni s trenéry z okolí, takže bychom si měli zahrát např. s FKM Podluží, s Moravskou Novou Vsí, s Hruškama s MSK Břeclav a dalšími týmy. Odehrajeme halové zimní turnaje v Brně, ve Valticích, v Hodoníně a taky u nás v Lanžhotě. Termíny sem budeme dávat průběžně, vždy po přihlášení a rozlosování turnaje. Děkujeme.

 
Aktuální články
Program našich zápasů

Program zápasů v kategorii dospělých pokračuje druhým kolem. Po Hodonínu nás hned čeká druhý z největších favoritů postupu a to...

 
Nově k dispozici závěsná vůně

Nabízíme závěsnou vůni ve tvaru znaku Sokol Lanžhot.Využítí najde do auta, kanceláře i domácnosti, koupí podpoříte náš klub.

 
Lanžhot dohrával v devíti, z derby má přesto bod

Záznam utkání najdete ZDEHned na úvod divize čekala na Lanžhot velmi těžká zkouška. Na Šlajsi přivítali favorita na postup do MSFL z...

 
Fotbalové soutěže jsou na startu. Víkendový šlágr se hraje v Lanžhotě
 
Nová sezona startuje!
 
Desatero pravidel proti šíření nemoci COVID-19
 
Soupiska mužů pro podzimní část FORTUNA MSD
 
Prodej permanentek zahájen
 
MOL Cup - přivítáme Líšeň (snad, možná..)
 
Vysoká výhra v přípravě
 
Utkání
Muži A | Sobota 01.08.2020, 11:00
Přípravné
3:2
Lanžhot - Slovácko U-19
 
Muži A | Neděle 09.08.2020, 17:00
1. kolo
0:0
Lanžhot - Hodonín
 
Muži A | Neděle 16.08.2020, 10:15
2. kolo
VS.
Zbrojovka B - Lanžhot
 
 
TJ Sokol Lanžhot; +420777944491; fotbal.lanzhot(zavináč)seznam.cz
RSS