Turnaj Minipřípravek Lanžhot

14.03.2017 | Michal Bača

V sobotu 11.3.2017 jsme uspořádali ve sportovní hale turnaj pro naše nejmenší fotbalisty a to pro ročníky 2010 a mladší. Turnaje se zúčastnilo celkem šest mužstev, a to týmy z Kútů, ze Šaštína, z Mikulova, z Moravské Nové Vsi, z Lednice a naše mini přípravka.

Děti odehráli svůj první turnaj a vedli si na jedničku. O výsledky nám vůbec nešlo, hráli jsme dokonce i bez brankářů, na tři hráče na každé straně, hřiště bylo ohraničeno florbalovými mantinely. Hlavně jsme chtěli, aby děti co nejvíce hrály, proto se hrálo témeř bez přerušení, pouze po vstřelení branky jsme rozehrávali z poloviny hřiště.
Turnaj se nám určitě vydařil, odehráli jsme pět zápasů, dva vyhráli, tři prohráli. Děti byly rády za medaile i za pohár, na který si musel každý sáhnout a také se s ním vyfotit :-)
Sestava: BAČA Denis, BAČOVÁ Laura, BALGA Martin, BRBÚCH Matyáš, HORÁK Pavel, JELÍNEK Jindřich, MODRA Lukáš, PETRLOVÁ Iva, ŘÍHA Vít, SVAČINA Adam, ŠESTÁK Matěj, VRBÍK Stanislav.

Lanžhot - Ždírec n. D. 3 : 0

Lanžhot – Letošní zápasy Sokola Lanžhot se většinou odvíjí od toho, jestli se podaří proměnit šance ve vedoucí branku. Pokud ano, tak...

Program našich zápasů

Kdy a kde hrají naše mužstva.

Žďár n. S. - Lanžhot 1 : 0

Ve Žďáru jsme na body nedosáhli.

Program zápasů

Souboj divizních nováčků: Lanžhot převálcoval bystrckou Dostu

Tomáš Bartal hráčem kola!

Krajský turnaj přípravek - Lanžhot

Bzenec - Lanžhot 1 : 3