Turnaj Minipřípravek Lanžhot

14.03.2017 | Michal Bača

V sobotu 11.3.2017 jsme uspořádali ve sportovní hale turnaj pro naše nejmenší fotbalisty a to pro ročníky 2010 a mladší. Turnaje se zúčastnilo celkem šest mužstev, a to týmy z Kútů, ze Šaštína, z Mikulova, z Moravské Nové Vsi, z Lednice a naše mini přípravka.

Děti odehráli svůj první turnaj a vedli si na jedničku. O výsledky nám vůbec nešlo, hráli jsme dokonce i bez brankářů, na tři hráče na každé straně, hřiště bylo ohraničeno florbalovými mantinely. Hlavně jsme chtěli, aby děti co nejvíce hrály, proto se hrálo témeř bez přerušení, pouze po vstřelení branky jsme rozehrávali z poloviny hřiště.
Turnaj se nám určitě vydařil, odehráli jsme pět zápasů, dva vyhráli, tři prohráli. Děti byly rády za medaile i za pohár, na který si musel každý sáhnout a také se s ním vyfotit :-)
Sestava: BAČA Denis, BAČOVÁ Laura, BALGA Martin, BRBÚCH Matyáš, HORÁK Pavel, JELÍNEK Jindřich, MODRA Lukáš, PETRLOVÁ Iva, ŘÍHA Vít, SVAČINA Adam, ŠESTÁK Matěj, VRBÍK Stanislav.

Program zápasů našich mužstev

Kdy a kde hrají naše mužstva..

Lanžhot je prvním semifinalistou krajského poháru

Jihomoravský krajský pohár zná prvního semifinalistu. Stal se jím lídr krajského přeboru Lanžhot. Ve čtvrtfinále, které se hrálo v...

Mutěnice - Lanžhot 2 : 4

Po zlepšeném výkonu v druhé půlce vezeme z Mutěnic tři body.

Ve středu do Mutěnic

Statistiky po 22. kole krajského přeboru

Bohunice - Lanžhot 2 : 2

Program zápasů 21. a 22. dubna 2018