Turnaj Minipřípravek Lanžhot

14.03.2017 | Michal Bača

V sobotu 11.3.2017 jsme uspořádali ve sportovní hale turnaj pro naše nejmenší fotbalisty a to pro ročníky 2010 a mladší. Turnaje se zúčastnilo celkem šest mužstev, a to týmy z Kútů, ze Šaštína, z Mikulova, z Moravské Nové Vsi, z Lednice a naše mini přípravka.

Děti odehráli svůj první turnaj a vedli si na jedničku. O výsledky nám vůbec nešlo, hráli jsme dokonce i bez brankářů, na tři hráče na každé straně, hřiště bylo ohraničeno florbalovými mantinely. Hlavně jsme chtěli, aby děti co nejvíce hrály, proto se hrálo témeř bez přerušení, pouze po vstřelení branky jsme rozehrávali z poloviny hřiště.
Turnaj se nám určitě vydařil, odehráli jsme pět zápasů, dva vyhráli, tři prohráli. Děti byly rády za medaile i za pohár, na který si musel každý sáhnout a také se s ním vyfotit :-)
Sestava: BAČA Denis, BAČOVÁ Laura, BALGA Martin, BRBÚCH Matyáš, HORÁK Pavel, JELÍNEK Jindřich, MODRA Lukáš, PETRLOVÁ Iva, ŘÍHA Vít, SVAČINA Adam, ŠESTÁK Matěj, VRBÍK Stanislav.

Zimní příprava

Startujeme v sobotu 20.1.2018 (může být upřesněno).

PF 2018

Přejeme Vám příjemné prožití Vánočních svátků a hodně zdraví, pohody a štěstí v roce 2016.Fotbalový oddíl TJ Sokol Lanžhot

Hráčské statistiky podzim 2017

Přehled statistik našich hráčů v podzimní části sezony 2017/2018, dle ODEHRANÝCH MINUT, podle VSTŘELENÝCH GÓLŮ a počtu OBDRŽENÝCH...