Turnaj Minipřípravek Lanžhot

14.03.2017 | Michal Bača

V sobotu 11.3.2017 jsme uspořádali ve sportovní hale turnaj pro naše nejmenší fotbalisty a to pro ročníky 2010 a mladší. Turnaje se zúčastnilo celkem šest mužstev, a to týmy z Kútů, ze Šaštína, z Mikulova, z Moravské Nové Vsi, z Lednice a naše mini přípravka.

Děti odehráli svůj první turnaj a vedli si na jedničku. O výsledky nám vůbec nešlo, hráli jsme dokonce i bez brankářů, na tři hráče na každé straně, hřiště bylo ohraničeno florbalovými mantinely. Hlavně jsme chtěli, aby děti co nejvíce hrály, proto se hrálo témeř bez přerušení, pouze po vstřelení branky jsme rozehrávali z poloviny hřiště.
Turnaj se nám určitě vydařil, odehráli jsme pět zápasů, dva vyhráli, tři prohráli. Děti byly rády za medaile i za pohár, na který si musel každý sáhnout a také se s ním vyfotit :-)
Sestava: BAČA Denis, BAČOVÁ Laura, BALGA Martin, BRBÚCH Matyáš, HORÁK Pavel, JELÍNEK Jindřich, MODRA Lukáš, PETRLOVÁ Iva, ŘÍHA Vít, SVAČINA Adam, ŠESTÁK Matěj, VRBÍK Stanislav.

Balíček s permanentkou v prodeji od 23.7.2018

V pondělí 23.7.2018 bude zahájen prodej permanentních vstupenek na sezonu 2018/2019.Zakoupení je možné v Prodejně Průmyslové zboží...

Sobotní utkání zrušeno!

Utkání Sokol Lanžhot- FC Zbrojovka Brno jun. bylo po dohodě obou klubů ZRUŠENO!

Plán letní přípravy

Po velmi krátké přestávce začíná v pátek první tréninkovou jednotkou příprava na nový ročník, pro nás premiérově divizní.

Divize je rozlosována!

Statistiky sezony 2017/2018

Lanžhot - Zbrojovka 1 : 6

V sobotu přijede Zbrojovka