Josef Říha | | klub

Víkendový fotbal? - VŠE ODLOŽENO

aktualizace 13.9. - VŠECHNY VÍKENDOVÉ ZÁPASY JSOU ODLOŽENY!!!

Jak to zatím vypadá s víkendovým fotbalem? Velký otazník je bohužel na místě.
Počasí naštěstí ještě neporučíme, a tak pokud se naplní aktuální předpovědi o vytrvalých srážkách v pátek, sobotu i neděli, může se stát že budou mít fotbaloví fanoušci tento víkend smůlu.

Situaci samozřejmě bedlivě sledujeme, stejně jako vedení soutěží, a o případných změnách budeme hned informovat přes naše informační kanály.

Zatím víme, že ke čtvrteční 16hodině zatím k žádnému plošnému odložení zápasů nedošlo, nicméně některé kluby se již na odložení víkendových zápasů dohodly. Jak vypadá situace u našich mužstev?

A mužstvo řídí ŘKM v Olomouci a ta zatím žádné opatření nepřijala, to se však může podle dalšího vývoje změnit během zítřka.- ODLOŽENO

Soutěže dorostu a žáků řídí KFS v Brně a ten zatím umožnil zjednodušeně po dohodě týmů odložit víkendové zápasy. Nicméně v pátek kolem poledne bude zasedat a ve hře bude dle vývoje počasí také plošné zrušení celého kola krajských soutěží. - ODLOŽENO

B mužstvo a přípravky spadají pod OFS v Břeclavi a ten zatím čeká na další vývoj počasí - ve čtvrtek večer byly všechny zápasy OFS ODLOŽENY

Po odložení všech zápasů se fotbal na většině místech začne vracet do normálních kolejí.U nás zůstává tréninkové hřiště...

VŠECHNY VÍKENDOVÉ ZÁPASY JSOU ODLOŽENY!!!Jaký program mají všechna naše mužstva.

Výsledkový souhrn našich zápasů

Kompletní přehled výsledků našich mužstev.