Sládeček – Lipár (22‘ Mikeska D.), Horák, Kohůt, Šácha (66‘ Slovák) – Fojtík, Pavlinec, Mikeska M. – Janda, Mička – Lipár (81‘ Rumíšek)

Osička – Žaloudek, Hakala, Trnovec, Hrnčíř – Venglovič (88‘ Škrobáček), Matuškovič, Straka, Bartoš – Rehák, Kůřil (65‘ Herman)

branky: 28‘ Mička – 35‘ Matuškovič
žk: 0 – 0
rozhodčí: Virčík – Hanák, Kočiš

Nepovedené utkání sehráli fotbalisté Lanžhota na půdě Velké nad Veličkou. Za velkého vedra nepřistoupili k zápasu zodpovědně a už po úvodní minutě mohli prohrávat, když přímý kop domácích propadl až na tyč Osičkovi branky. Odpovědět mohl Venglovič, ale na druhé straně se Sládečkem přehodil i domácí branku. Veličané spoléhali na rychlé brejky a po jednom z nich v 6‘ zvonilo břevno hostů! Před půlhodinou chyboval Hrnčíř, ale Mička se k zakončení ještě nedostal. Z protiútoku v šanci Kůřil mířil vedle tyče. Hosté se nepoučili a po zahraném rohovém kopu domácích skončil míč po několikerém zaváhání hostů v síti – 1:0. S odpovědí se však nečekalo dlouho, když Rehák vysunul Vengloviče, ten přihrál Matuškovičovi a bylo srovnáno – 1:1. Po chvíli mohl otočit znovu Matuškovič, když po narážečce s Hrnčířem zakončoval nad branku.
Do druhé půle vstoupili hosté z Lanžhota o hodně aktivněji a dostavovaly se šance. Matuškoviče vychytal bravurně Sládeček, Bartoš v dobré pozici netrefil bránu. V 59‘ unikl po levé straně Bartoš, zpětnou přihrávkou našel Kůřila, ten zakončil vedle. Po minutě stejná situace, po levé straně unikl Rehák a jeho zpětnou přihrávku zakončoval Matuškovič nad branku. Aktivní dvacetiminutovku hostů zakončil Kůřil, když přehazoval Sládečka, ale míč opět minul domácí branku. Poté hra na nerovném terénu oboustranně upadla. Vzruch přinesla znovu až 71‘, když po dvou rohových kopech mohli skórovat domácí. Nejprve Osička vyrazil hlavičku směřující do brány a následně zvoní znovu břevno hostující branky. I když se hosté ještě snažili se stavem něco udělat, utápěli se už v množství nepřesností a tak zápas skončil dělbou bodů.