Řepka M., Kalger, Gália, Rychlík, Bílek, Řepka T., Novotný, Šmerda, Švebeda, Pelc, Vlach

Osička, Hrnčíř D., Trnovec, Hakala, Uher P., Venglovič, Straka, Rehák, Matuškovi, Tomek (55' Herman), Kuřil

branka: Kůřil Zdeněk
ŽK: 37. min. Šmerala - 35. min. Hakala, 38. min. Trnovec
Rozhodčí: Teplý, Vodák, Buček

Komentář

Úvod zápasu patřil hostům z Lanžhota, když Kůřil sám před gólmanem Řepkou nedokázal gólmana překonat a následnou dorážku Tomka vykopl obránce Vlach z brankové čáry do bezpečí. Trest přišel v 5. minutě, když obránci hostů nezachytili náběh záložníka domácích a po jeho centru se poprvé trefil důrazný Pelc a otevřel skóre zápasu. Od té doby se hrál celkem nudný fotbal s řadou nepřesností na obou stranách až se do vápna domácích prodral agilní Matuškovič, předložil Kůřilovi a ten srovnal na 1:1. Za tohoto stavu se taky odešlo do kabin.
Druhou půli začali lépe domácí, když v 56. minutě musel hasit šanci Osička. V 70. minutě měl šanci Matuškovič a i tady byl úspěšnější gólman domácích. Pouhé dvě minuty poté se objevil sám před brankou Kůřil po přihrávce Vengloviče, ale v záklonu přestřelil. Když už se zdálo, že utkání skončí dělbou bodů, nechal Trnovec hlavičkovat Pelce a míč zapadl k tyči Osičkovi brány, to běžela 87. minuta. Hosté ale mohli vyrovnat, když v poslední minutě Trnovec z malého vápna překopl bránu domácích. Mužstvo z Podluží opět doplatilo na neproměňování šancí a tak odjelo bez bodu.